Свята, єдина, соборна...

22–29 січня у педагогічному коледжі відбулися тематичні заходи, присвячені Дню Соборності України, 99-й річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, 100-річчю IV Універсалу, а також 100-річчю бою під Крутами.

Серед них:
-         акція «Ланцюг єднання»;
-         флешмоб «Україна – єдина! Україна – це ми!»;
-         година політичного інформування «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя», «Крути: і біль, і сум, і вічна слава»;
-          історичний вісник «Україна – єдина»;
-         радіовипуск історичної пам’яті «Єдина і неподільна Україна», «Пам’яті тридцяти»;
-         відеолекторій «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»;
-         книжково-ілюстративна виставка «Україно, ти через терни йшла до волі стільки літ»;
-         «Ми за волю, ми за мир!» (районний захід, присвячений Дню Соборності України);
-         день інформації «Крути: подвиг і трагедія»
-         виставка-пам'ять «29 січня – день пам’яті Героїв Крут»
   В академічних групах коледжу було проведено тематичні  виховні години «Соборна Україна: наша сила в єдності».
   Як символ пам'яті про події періоду Української Народної Республіки, про українських героїв, що поклали своє життя за соборність та незалежність нашої держави, –  хвилина мовчання у фойє коледжу.