Хто творить розумнуй добрулюдину – найкращий майстер

Учитись важко, а учить ще важче.
Але не мусиш зупинятись ти.
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти.

Спеціаліст будь-якої галузі, сягнувши вершин свого ремесла, одержує велике звання Майстра, Метра. До нього ставляться з повагою й довірою, надбання – переймають.
   Педагогічна майстерність формується численними складниками, найголовнішими з – поміж яких є безперервний стан творення, невпинний педагогічний пошук універсальних і ефективних моделей виховання, які водночас забезпечували б комплексний характер розвитку особистості, сприяли б його духовному піднесенню.
   Результатом творчої діяльності педагогів Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва є збірник сценаріїв загальноколеджних та виховних заходів «Книга життя», який було представлено на конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників технікумів та коледжів «Педагогічний ОСКАР – 2018» в номінації «Інноватика в організації виховної роботи».  Укладач збірника – Вороніна Л.О., заступник директора з виховної роботи Путивльського педагогічного коледжу, викладач-методист. Вона – досвідчений керівник, креативна особистість, умілий організатор.  Під її керівництвом злагоджено працюють курсові керівники, ведеться виховна робота в коледжі. Лариса Олексіївна спрямовує викладачів обирати нестандартні шляхи розв’язання педагогічних завдань, творчо підходити до виховання особистості майбутнього вчителя.Тому розробки її виховних заходів та сценаріїв, що ввійшли до збірника – свідчення високої професійної майстерності викладачів педагогічного коледжу, зокрема Жидкової Т.І., Носевич Т.О., Козороз Н.В., Назаренко Т.В., Кан А.В., Красовської І.В., Дмитрук С.М. Їх робота була відзначена конкурсною комісією «Педагогічний ОСКАР – 2018» й нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
   Телеміст, вечорниці, науково-практична конференція, усний журнал, година спілкування – це лише частина з переліку виховних заходів «Книги життя». Ми сподіваємось, що вона стане у нагоді кураторам студентських груп, культорганізаторам, допоможе у процесі формування моральних якостей майбутнього покоління.
   Натхнення, окриленість, одержимість… Хоч би скільки не добирали барвистих епітетів для означення майстерності вчителів нашого закладу, неможливо розкрити всі секрети їхньої творчості.