Акція "Серце до серця"

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 12 років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання для  обласних дитячих лікарень України.

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року пройшла XIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху.
    У нашому навчальному закладі до збору коштів були залучені студенти-волонтери відділення Соціальна робота: Кьору Даніела, Черненко Яна, Барикіна Карина, Петренко Євгенія. Зібрані кошти будуть використані на придбання медичного обладнання для кабінету сурдології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.
   Студенти-волонтери були відзначені Подяками Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» за оптимізм та віру в добру справу, за доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей, що потребують допомоги, за підтримку про майбутнє.