Конкурс краєзнавчих проектів «Історія - це поруч»

19 квітня 2018 року у Сумському будівельному коледжі відбувся Х-й обласний конкурс пошуково-краєзнавчих проектів «Історія – це поруч…» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Представлені роботи були підготовлені на високому рівні. Учасники провели змістовну пошукову роботу щодо дослідження та висвітлення маловідомих, або навіть замовчуваних сторінок історії рідного краю, життя та творчості видатних земляків.

Наш коледж представила студентка ІІІ курсу, групи «А» Шеремет Вікторія з роботою «Розвиток порцелянового виробництва на Лівобережній Україні(на прикладі Волокитинської мануфактури). Проектне дослідження Вікторії відзначено у номінації «Історія малої Батьківщини». Зібрані матеріали було покладено в основу сценарію виховної години для учнів початкових класів «Шляхами волокитинського дива» (Матеріали опубліковано на сайті Всеосвіта (Режим доступу: https://vseosvita.ua/library/slahami-volokitenskogo-diva-11605.html)

Бажаємо творчого натхнення та подальших перемог!