Засідання школи удосконалення педагогічної майстерності

В методичному кабінеті коледжу відбулося чергове засідання Школи удосконалення педагогічної майстерності, на якому підведено підсумки роботи молодих викладачів у 2017-2018 навчальному році.

Молоді спеціалісти впродовж року відвідували навчальні заняття, заходи у досвідчених наставників, брали участь у методичній роботі.
   Традиційно щороку у коледжі відбувається Декада молодого спеціаліста «Ініціатива та творчість молодих». Весь цей період панує атмосфера співробітництва, співтворчості та співпраці двох груп викладачів: «майстровитих» та молодих. Це брифінг «Досвід. Проблеми. Знахідки» (зустріч молодих викладачів із наставниками та керівництвом коледжу), творча лабораторія наставника (відвідування молодими спеціалістами занять своїх наставників), дискусія «Педагогічна творчість: проблеми, розвиток, творчість», «круглий стіл «Формування сучасного освітнього простору відповідно до стандартів Нової української школи», консультації наставників, засідання клубу творчих педагогів.
   Молоді педагоги провели відкриті заняття та виховні заходи, презентували свої методичні знахідки та власне хобі.
   Заключне засідання Школи пройшло у формі «Презентацій педагогічних надбань», в ході якого викладачі продемонстрували професійні навички, творчі здібності та таланти.
   Школа молодого викладача – важлива сходинка зростання молодого спеціаліста.