Семінар «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу початкової школи в рамках реформування Нової школи»

Послідовною і змістовною була робота постійно діючого семінару «Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу початкової школи в рамках реформування Нової школи».

Завідувач навчально-виробничою практикою Піщікова Н.О. у своєму виступі акцентувала увагу на актуальності теми для педагогічного колективу коледжу, адже саме він готує вчителів для Нової української школи.
   Методист коледжу Гойко Л.В. розкрила теоретичний аспект питання, звернула увагу на впровадження інноваційних підходів в навчально-виховний процес в рамках реформування Нової української школи, рекомендувала познайомитись з досвідом роботи Кіровоградського НВО № 25 щодо пілотування Нової української школи за новим державним стандартом (блог заступника директора з навчально-виховної роботи Левшун Ади Миколаївни).
   Досвідом роботи щодо впровадження нового Державного стандарту на заняттях методик навчання математики та української мови поділились викладачі Карпець Т.В., Пилєва О.М.
   Робота семінару сприяла підвищенню професійної компетентності в рамках реформування Нової української школи.