Перша лекція - крок у доросле життя

Новий підхіддо виховання будується на фундаментальній морально-етичній системі, куди входять, зокрема, і національно-культурні, і загальнолюдські цінності.
   Це переконливо доводить тема першої лекції «Ми, молодь сучасної України, прагнемо будувати своє майбутнє по-європейськи: в мирі та єднанні».

Яким має бути студент вищого навчального закладу? Звісно, освіченим, розвиненим, здатним до інновацій, патріотом з активною позицією, здатним приймати відповідальні рішення.
   Українська школа буде успішною, якщо до неї прийде успішний учитель.
   Вчити учнів – це велика справа, а навчати та виховувати вчителів – величніша та відповідальніша вдвічі.
   Саме викладачі здатні словом, яке є могутнім виховним засобом, – звеличити людину в її власних очах, утвердити її патріотичну свідомість і громадянську гідність, на все життя відкрити в її серці невичерпні й вічні джерела любові до своєї Батьківщини.
   Тому першочерговим завданням педагогів закладу є прищеплення почуття любові до рідної землі, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – відстоювати її свободу і незалежність.

Ці рожеві стіни,
Ніби з казкової країни,
Надають нам крила,
Щоб думка летіла.

Моя перша вже студентська лінійка, відбулася у цьому яскравому та затишному місці – на ганку вже нашого педагогічного коледжа. Я в захопленні дивилась на виступи старших курсів і уявляла, що колись і мені доведеться відстоювати честь і гідність коледжу. Ці рожеві стіни, ніби з казкової країни, надають впевненості і наснаги. Мабуть, я ніколи не пошкодую про свій вибір навчального закладу! Кожен студент коледжу привітний та дружелюбний, викладачі – професіонали з великої літери. Я відразу закохалась у мешканців цього навчального закладу. Проживаю в гуртожитку, умовами задоволена, і вже впевнена, що нас не образять. Маю надію, що моє враження не зміниться і я буду продовжувати навчання в улюбленому навчальному закладі!

Скакун Тетяна, 1-Б

***

Цілий рік я мріяла вступити до коледжу. Насправді мені тут дуже подобається, щоранку з радістю прокидаюся на пари.
   Свято першого дзвоника було дуже гарним: старші курси співали й танцювали, нас, першокурсників, привітали з початком навчання. На відміну від школи, тут мені дуже цікаво навчатись. У нас чудовий курсовий керівник, який турбується про нас чи не щохвилини.

Коваленко Іванна, 1-Б

***

Кажуть, що перше враження –  найяскравіше. Ідучи до коледжу, кожен студент відчуває хвилювання та страх. Коли я переступила поріг навчального закладу, мене зустріли привітні та добрі викладачі з яскравими посмішками. Хвилювання одразу минуло. Сам коледж дуже зручний для навчання, бо тут є все необхідне для студентів.
   Я впевнена, що в цьому колективі та закладі мої чотири роки навчання пройдуть весело, яскраво та цікаво.

Вакуленко Анастасія, 1-Б