Останні події

День дошкілля
   Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.
   Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дошкільних закладів і дошкільного дитинства в цілому, в Україні вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля» в останню неділю вересня.
   Традиційно до цього дня студенти дошкільного відділення в базових дошкільних закладах міста щороку проводять розваги для дітей з цікавими іграми, конкурсами, виставами та солодкими подарунками.
   Так на базі ДНЗ №1 студентами була підготовлена та проведена музична театралізована вистава за мотивами казки Г.Х. Андерсена «Дюймовочка», яка супроводжувалась піснями, танцювальними постановками у виконанні персонажів казки та сприяла розвитку допитливості, пам’яті, уваги, формуванню у дітей позитивного емоційного ставлення до навколишнього світу, толерантного відношення до оточуючих,  вихованню моральних почуттів.
   Для дітлахів ДНЗ № 4 студентами-практикантами була підготовлена театральна вистава за мотивами української народної казки «Пан Коцький». Захопливі пригоди кота, який потрапив до лісу, викликали неабиякий інтерес у вихованців дошкільного закладу. Позитивні емоції викликали у дітей не тільки казкові події, а і солодкі подарунки, які підготували для своїх маленьких глядачів студенти дошкільного відділення.

   В 2018 році Всеукраїнський день дошкілля припадає на 30 вересня. В цей особливий День ми вітаємо вихователів і всіх дошкільних працівників, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Бажаємо їм міцного здоров’я,  добробуту  та натхнення,  світла і злагоди  в оселі,  добра і мудрості в серці, достатку і удачі в житті. Зі Святом!