У рамках Тижня правових знань, який відбувся під гаслом «Все, на що людина має право, дозволено, але не на все, що дозволено, вона має право»  було проведено широку правоосвітню та правовиховну работу, спрямовану на підвищення рівня правової культури та виховання правової свідомості студентської молоді, батьків.

8 жовтня серед студентів 3-х курсів було проведено правознавчий квест «Наш закон – наша сила». Завдання заходу - сприяти становленню активної позиції молоді щодо реалізації прав і свободи людини;  створити умови для набуття студентами досвіду громадянської дії, демократичної поведінки та конструктивної взаємодії. Активність та уважність студентів під час спілкування у форматі квесту засвідчила, що мету заходу було досягнуто.

З метою формування правової свідомості і підвищення рівня моральної культури студентської молоді  була проведена інформаційна година «Забезпечення прав і свобод в Україні» для перших курсів. Студенти були ознайомлені з історією прав людини (перегляд видеоролика), передумовами прийняття Загальної Декларації прав людини, основними правами, що закріплені в Конституції України.
Викладачами соціально-економічних дисциплін була проведена науково-практична конференція «Проблеми права власності та інших речових прав в українській правовій системі».

Серед студентів перших-других курсів було проведено конкурс плакатів  «Виконуй свої обов'язки, поважай правопорядок і закон».

Також  було оформлено інформаційний стенд «Ти – громадянин і маєш права». Студенти у доступній та невимушеній формі мали можливість пригадати основні права та обов'язки людини та громадянина.

Викладачем Мазіною Н.М. було оновлено матеріали стенду «Закон і ми». З метою реалізації Програми правової освіти населення на постійній основі діє усний журнал «Закони України: Вивчайте! Знайте!», у якому висвітлюються  новини українського законодавства.  Основна мета такої форми роботи – реалізація конституційного права кожного громадянина України в доступі до джерел офіційної правової інформації шляхом використання правової бази даних «Законодавство України», глобальної мережі Інтернет, а також створенні інформаційного орієнтиру у світі права і закону.
    З використанням інтерактивних технологій було проведено колоквіум «Стратегія розвитку України до 2020 року: реформи Президента України П.Порошенка в контексті євроінтеграційних процесів».

Курсовими керівниками навчальних груп проведені виховні години:
- «Коли мої права порушуються» (бесіда);
- «Вчинки і відповідальність» (диспут);
- «Ступінь свободи і міра відповідальності» (година спілкування);
- «Є каяття,  та немає вороття» (правовий практикум);
- «Від виховання до вихованості» (диспут);
- «Ти і закон» (брейн-ринг).
   Соціально-психологічною службою коледжу було проведено:
-  правовийлекторійна тему «Профілактика злочинності серед молоді»;

- лекцію «Діти – наше майбутнє. Профілактика нескоєння злочинів та правопорушень неповнолітніми»

- лекція-застереження «Злочин і кара» (на базі гуртожитку);
- правовий лекторій на тему «Особливості охорони та захисту прав і свобод неповнолітніх осіб в Україні» (студенти 1-2-х курсів);
- заняття «Правова культура – норма життя»  (студенти 3-4-х курсів);
- правовий стенд «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».
    03 жовтня 2018 року в читальній залі бібліотеки коледжу відбулась година спілкування «Молодь і «смачна» отрута», на яку були запрошені працівники органів внутрішніх справ капітан міліції Бєлокопитова О.В. та оперуповноважений у справах по боротьбі з наркотиками лейтенант міліції Пєшков Є.А.

В ході діалогу працівники міліції розповіли  про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм та кримінальну відповідальність за  зберігання та збут наркотиків, ознайомили студентів з  відповідними статтями Кримінального кодексу, повідомили  про кримінальну ситуацію в місті та районі по наркотичним речовинам.На всі поставлені запитання студенти отримали змістовні відповіді.

Юридичний діалог   «Твої права, студент»працівники бібліотеки організували  зі студентами 1 курсу, групи «А». В ході діалогу молодь познайомилась з основними правами і обов’язками студента,  брали участь в обговоренні таких понять, як «правова культура», «студент», дискутували щодо питань: «Якими правами ви користуєтесь в реальному житті?», «Чи були у вас випадки порушення прав?»  та інші.

Книжкові виставки як важлива частина  інформаційного та бібліотечно-бібліографічного обслуговування  користувачів активно сприяють знайомству з положеннями основоположних  документів і законодавчих актів, які гарантують дотримання прав людини. В рамках тижня правових знань в бібліотеці діє літературно-публіцистична виставка «Закони, за якими навчаємося, живемо, працюємо». Співробітники бібліотеки рекомендують студентам і співробітникам коледжу активно використовувати офіційні центральні, регіональні та місцеві інформаційні  ресурси, друковані матеріали з правової тематики.

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості студентів у вивченні правових дисциплін. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати  творчі здібності студентів, поглиблювати та розширювати знання про їхні права, усвідомити те, що важливими умовами існування демократичного суспільства є правова освіченість громадян та повага до закону. Робота щодо формування правових відносин продовжується і сприяє розширенню правових знань учасників освітнього процесу, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.