Відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У кожному  історичному періоді постать Тараса Шевченка мала свої  духовні  й естетичні виміри, які випливали з ідейних  засад того  відрізку часу. Життєвий приклад Т.Шевченка – дзеркало душі нашої.Студенти Путивльського педагогічного коледжу імені С. Руднєва продовжують традиції великого Кобзаря, плекають рідне слово, захоплюються високим образом невмирущого поета, його громадянською принциповістю і моральною чистотою
   18 жовтня відбулися урочистості з нагоди  відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Кращі студенти зібралися вшанувати пам'ять видатного поета, вони організували тематичну виставку «Шляхами Кобзаря», декламували поезії, презентували збірку творчих робіт «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Їхні роботи відзначаються високим патріотизмом, засвідчують про  утвердження всіх нас як великої української нації.
   Поезія Тараса Шевченка давно стала нетлінною і важливою частиною духовного єства українського народу, частиною якого є наша коледжанська родина. Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили й надії...