Декада ПЦК соціально-економічних дисциплін.

1 листопада стартувала декада викладачів предметно-циклової комісії соціально-економічних дисциплін. На засіданні ПЦК викладачами було обговорено ряд актуальних питань, зокрема, підготовка студентів до ЗНО з історії України, організація та проведення предметних олімпіад. Велике зацікавлення та жваве обговорення викликала доповідь Сахнова Р.В.  «Інтерактивна технологія веб-квест як засіб розвитку пізнавальної, пошукової діяльності студентів для вивчення історії»,  в якій окреслив особливості освітніх веб-квестів, етапи їх проведення, поділився власним досвідом роботи.

7 листопада викладачем Стьопочкіною Ю.О. було проведено виховний захід для студентів других курсів «Історія української марки». Захід був присвячений 100-річчю випуску перших поштових марок України.

Під час заняття студенти актуалізували знання з історії Української революції,  дізнались про технологію створення наклеюваної поштової марки. Цікавими і змістовними були повідомлення студентів про  творців сюжетів перших поштових мініатюр, якими  були видатні графіки Георгій Нарбут і Антін Середа, виступи про історію виникнення марок та філателії.

Особливе захоплення викликала можливість ознайомитись з колекцією марок  місцевих філателістів.

Викладачем НазаренкоТ.В. у кабінеті історії України оформлено полички "Готуємось до ЗНО з історії України". Студенти другого курсу мають можливість познайомитись із програмою ЗНО, характеристикою сертифікаційної роботи, схемою нарахування балів за різні форми завдань. Також на поличках розміщено портрети історичних персоналій та пам'ятки архітектури й образотворчого мистецтва,  обов'язкові для розпізнавання; перелік основних дат, визначення понять і термінів, передбачених програмою ЗНО; іншу корисну інформацію (особливості ЗНО 2019 року, календар проведення ЗНО, пам'ятка для учасника ЗНО, поради щодо успішного проходження ЗНО та інше).

До 310-ї річниці Батуринської трагедії в кабінетіі сторії України оформлено стенд "Історичний календар".  Матеріали стенду розповідають про події 2 листопада 1708 року,  коли під час каральної операції російські війська під командуванням Олександра Меншикова захопили гетьманську столицю Батурин і вщент її зруйнували..

Голова ПЦК соціально-економічних
дисциплін Стьопочкіна Ю.О.