Участь у регіональному семінарі

На базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка на факультеті початкової освіти  7 листопада 2018 року відбувся регіональний семінар «Підготовка майбутніх учителів до реалізації Концепції «Нова українська школа».

У його роботі взяли участь викладачі закладів вищої освіти, співробітники наукових установ, працівники органів управління освіти, студенти, вчителі початкової школи. Серед них були і представники  нашого навчального закладу: завідувач навчально-виробничою практикою Піщікова Наталія Олексіївна, методист коледжу Гойко Людмила Володимирівна, викладач методики навчання  математики Карпець Тетяна Василівна.

Вони стали активними учасниками дискусії щодо психолого-педагогічних аспектів реалізації Концепції «Нова українська школа», компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі загальноосвітньої і вищої школи, формуванні нової української школи на засадах упровадження сучасних технологій навчання. Всі вони отримали відповідні сертифікати.

У рамках роботи семінару був проведений майстер-клас членом-кореспондентом НАПН України, доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри математики і методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» Скворцовою Світланою Олексіївною «Модернізація української початкової освіти в контексті європейської та світової інтеграції», в ході якого автор презентувала  навчально-методичний комплект з математики для 1 класу Нової української школи.

Плідна співпраця з факультетом початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – ще один крок до спільної мети – якісної підготовки педагогічних кадрів.