«Схилімо голови в скорботі»

24 листопада в нашій державі відзначається День пам'яті жертв Голодомору. Народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя.

Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця. Їх ніхто не судив, от­же, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників і довговічних боржників.

І тільки виповівши минулі страждан­ня, викричавши давній біль, крок за кроком прой­шовши заново хресну путь своєї далекої і близької історії, віднайде себе наш славний народ, гідний прекрасної долі.

Так, 23листопада в коледжі була  проведена година-реквієм «Схилімо голови в скорботі».

Для присутніх було презентовано документальну фотовітрину «85-ті роковини Голодомору», на якій були представлені архівні документи, ілюстровані матеріали та спогади очевидців тієї страшної трагедії.

Не звільняється пам'ять, відлунює знову роками.
Я зітхну... запалю обгорілу свічу,
Помічаю: не замки-твердині, не храми —
Скам'янілий чорнозем — потріскані стіни плачу.
Піднялись, озиваються в десятиліттях,
З долини, аж немов з кам'яної гори
Надійшли. Придивляюсь: Вкраїна, XXстоліття
І не рік, а криваве клеймо — «33».

Учасники заходу переглянули відеофільм з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні. Студенти по черзі зачитували хвилюючі спогади очевидців Голодомору. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

ПЦК соціально-економічних дисциплін