Акція до дня Святого Миколая

Студенти - волонтери Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва активно долучились до благодійної акції до дня Святого Миколая «Подаруй дитині свято», яка була організована Громадським фондом «Суми» для Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини, який налічує 86 дітей віком від 3-х днів до 5 років.
   11.12.2018р.  студенти відвідали будинок дитини та висловивши найкращі побажання миру і добробуту їхньому дому передали зібрані речі та предмети догляду: підгузки, дитячі шампуні, креми, вологі серветки, ватні палички, паперові рушники, пляшечки для годування.
   У кожного з нас є своя домівка, родинний затишок, кожен може радіти спілкуванню з найдорожчими людьми. Та пам’ятаймо про тих, хто позбавлений цього, бо проживає в дитячих будинках та інтернатах. Допоможімо дітям, яким не пощастило жити в родині!