Останні події

Подарували дітям Новорічну казку

   Новорічні свята – завжди приємна пора: діти ще вірять в казку, а дорослі з радістю готові їм цю казку подарувати. Це завжди гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження. Саме таку атмосферу прагнули створити для дітей студенти 4 курсу дошкільного відділення на Новорічному святі, що стало своєрідним заліком з педагогічної практики. Тепло та радісно зустріли  своїх гостей казкові герої (Зима, Сніговик, Білченята, Зайчики, Білосніжка з Гномами, Вовк з Лисицею), в яких перевтілились студенти та запросили всіх на свято з піснями, запальними танцями, іграми та хороводами.
   Головними гостями на святі, якого з нетерпінням з року в рік чекають не тільки діти, а й дорослі, були Дід Мороз та Снігуронька, котрі привітали всіх з прийдешніми святами. Дітлахи водили хороводи, співали пісень, брали участь у цікавих і веселих конкурсах й отримали солодкі призи та новорічні подарунки.
   Свято, підготовлене та проведене  з душею, бажанням подарувати новорічний настрій, радість та диво, завершилось дитячими усмішками, словами подяки та надією на краще майбутнє.