Софія Русова – фундатор української дошкільної освіти

   18 лютого 2021 року викладачами предметно-циклової  комісії дошкільної педагогіки, психології та окремих методик проведено науково-практичну конференцію, присвячену 165-тій річниці від дня народження С.Ф. Русової - відомої вченої, просвітительки, яка увійшла в історію педагогічної думки як визначний теоретик дошкільного виховання, а також як автор концепції національної освіти і нової школи, багатьох підручників, посібників, програм.

Детальніше...

На вістрі часу SMART-освіта

Детальніше...

Використання сучасних освітніх платформ та месенджерів в освітньому процесі коледжу

   В навчальному закладі відбулося чергове засідання методичної ради, на якому розглядалися питання дотримання нормативних вимог щодо ведення навчальної документації, оцінювання навчальних досягнень студентів, зверталась увага на роль сучасних електронних ресурсів бібліотечного фонду для ефективного навчання студентів.

Детальніше...

Участь в онайн-зустрічі обговорення проєкту Положення про акредитацію освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів фахової передвищої освіти

   З метою обговорення проєкту Положення про акредитацію освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів фахової передвищої освіти адміністрація та педагогічний колектив коледжу взяли участь в онлайн-зустрічі, що проводило управління Державної служби якості освіти у Сумській області.

Детальніше...

Засідання старостату

Детальніше...

Навчання та виховання – важливі компоненти сучасної дистанційної освіти

   Відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому підведено підсумки роботи навчального закладу за І півріччя 2020-2021 н.р.

Детальніше...

Онлайн-вікторина до Дня Збройних Сил України

Детальніше...