«Поки б’ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка»


   Сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих письменників, журналістів, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави. Саме з метою пошуку таких талантів, розвитку їх творчого потенціалу, виховання поваги до державної мови та традицій свого народу започаткований Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Тиждень права, приурочений до Дня знань.


   Викладачами секції соціально-економічних дисциплін рамках проведення Тижня права було проведено широку правоосвітню та правовиховну работу, спрямовану на підвищення рівня правової культури та виховання правової свідомості студентської молоді, батьків.

Детальніше...

Участь у ХІІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки в Новокаховському приладобудівному технікумі

   15-17 травня 2019 року студент 3 курсу, групи «А» Путивльського педагогічного коледжу Гальмаков Владислав представляв заклади вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Сумської області на ХІІ Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки, що проходила в Новокаховському приладобудівному технікумі.

Детальніше...

Єдиний спосіб зробити щось добре – любити те, що ти робиш.

   З таким баченням підходить до своєї роботи   викладач трудового навчання та виховує у своїх студентів керівник  гуртка «Арт – дизайн» - Новобранна Людмила Володимирівна.

Детальніше...

Предметно-циклова комісія природничих дисциплін

   Щороку 22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Це чудова можливість згадати про необхідність збереження різноманіття та усвідомити відповідальність за охорону цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

Детальніше...

Залік з практики

   Творчість – найвищий талант, дарований Богом кожній людині, і ми пропонуємо поринути у її царину.

Детальніше...

Європа починається з тебе!

   15 травня постійні члени Євроклубу «Світовий простір», керівник якого  - викладач англійської мови Кисла Н.В., напередодні Дня Європи в Україні стали учасниками всеукраїнського відкритого онлайн-уроку «Європа починається з тебе» приуроченого до святкування Дня Європи в Україні та спрямованого на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Детальніше...