LET’S SPEAK ENGLISH!

   26 та 27 грудня в коледжі пройшли відкриті заліки з англійської мови: студенти з додатковою кваліфікацією «Вчитель англійської мови в початкових класах» продемонстрували свої комунікативні та пошукові вміння, підготувавши мультимедійні проекти з різних тем.

Детальніше...

Знання – основа професійного зростання

   В умовах зростання інтелектуальної змістовної праці особливого значення набуває проблема якості підготовки фахівця інноваційного типу, який здатний реалізувати освітні стандарти, впроваджувати нові освітні технології. Ефективність роботи освітніх закладів залежить не лише від програм навчання і виховання, а й від особистості педагога, його взаємин з дітьми.

Детальніше...

Психолого-педагогічний консиліум «Особливості процесу адаптації студентів першокурсників»

   Проблема адаптації першокурсників широко обговорюється в системі вищої освіти, і не випадково: від успішності цього процесу багато в чому залежить подальша професійна кар'єра й особистісний розвиток майбутнього спеціаліста.

Детальніше...

Подвійна перемога

   З інтервалом у тиждень в обласному центрі відбулися два престижні конкурси – Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка та ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Детальніше...

Найважливіший компонент успішного складання ЗНО – це підготовка.

Детальніше...

Авторські заняття у дитячому садку

   В рамках конкурсу авторських занять студентами 4 курсу, групи "Є" спеціальності Дошкільна освіта на базі Путивльського ДНЗ (ясла-садок) №1 були проведені заняття з дітьми старшого дошкільного віку.

Детальніше...

День Гідності та Свободи

   День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше...