ДЕРЖАВНУ ПІДСУМКОВУ АТЕСТАЦІЮ РОЗПОЧАТО…

   Виявлення ґрунтовних теоретичних знань з педагогіки та методик початкового навчання, вдале вирішення практичних завдань, досконале володіння навичками ораторського мистецтва – саме такі здібності демонстрували випускники Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва під час складання комплексного державного екзамену, якій відбувся 10 червня згідно з графіком навчального процесу.

Детальніше...

Оголошення про відновлення дистанційного навчання

 

Детальніше...

І етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка   У перший день листопада традиційно розпочалася декада ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література). Урочисте відкриття І етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка ознаменувалоїї початок.

Детальніше...

«Українська в соцмережах» (творче спілкування)

     Під такою назвою у рамках проведення декади ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література) викладачем Світланою Пилипенко було проведено творче спілкування зі студентами дошкільного відділення.

Детальніше...

Пишаємось здобутками!

   Надання іменних стипендій – одна із форм визнання досягнень та заохочення кращих студентів
   Відповідно до рішення обласної комісії з призначення іменних стипендій, з метою морального та матеріального заохочення студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти видано розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2021 № 593-ОД "Про встановлення у 2021/2022 навчальному році іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації для студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти області", яким затверджено список із 40 здобувачів освіти, які у 2021/2022 навчальному році отримуватимуть зазначену матеріальну винагороду.

Детальніше...

СТАРОСТАТ: ЗАСІБ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

   Старостат – це орган громадського самоврядування коледжу, що об’єднує здобувачів освіти і функціонує з метою забезпечення студентами своїх обов’язків та захисту їх прав, сприяє гармонійному розвитку студентства.

Детальніше...

До відома учасників освітнього процесу