Чергове засідання старостату


   Згідно з річним планом роботи коледжу відбулось чергове засідання старостату в режимі  on-line у формі відеоконференції в Meet, під час якого обговорені результати моніторингу навчальної роботи студентів, труднощі та проблеми з якими вони стикаються.

Детальніше...

Ми - Шевченкові нащадки

(урочисте онлайн-відкриття  І етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка)

«Великий факел з українського воску,
що світиться найяснішим і найчистішим
вогнем європейського поступу...»

Детальніше...

Дистанційне навчання, підготовка до ЗНО в режимі онлайн – труднощі і можливості їх подолання


   В умовах карантину, навчання, підготовка до занять потребують нових підходів та вимог, в першу чергу, до себе, як до викладача, наставника, зразка наслідування. Оскільки, можливість обговорити щоденні робочі питання обмежена, то на допомогу приходить онлайн сервіс Google Meet. З використанням цього сервісу проходять наради адміністрації, викладачів, проводяться заняття онлайн.

Детальніше...

2020-2021 рік - Рік математичної освіти...

   Президент України підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 н.р. Роком математичної освіти в Україні».  З цього року студенти ІІ курсу КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В.Руднєва»  будуть вперше здавати державну  підсумкову  атестацію у  формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

   Щоб привернути увагу молоді до вивчення предмету «Математика»  в рамках декади циклової комісії математичних дисциплін зі студентами коледжу планується проведення тематичних заходів. Запрошуємо студентів взяти активну участь в них.
 

https://sites.google.com/putped.edu.ua/matematika/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8

Скарбничка майбутнього вчителя...


Онлайн нарада голів ПЦК


   06 листопада відбулось засідання голів предметно-циклових комісій за участю заступника директора з навчальної роботи Малецької Т.В., завідувачів відділень   Стьопочкіної Ю.О., Манжарової І.О, відповідального секретаря приймальної комісії  Бєланової Ю.М. у форматі мееt-конференції.

Детальніше...

Вшановуючи пам'ять Василя Сухомлинського ...

«Людина народжується на світ
не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…»


   Вшановуючи пам'ять Василя Сухомлинського, корифея української педагогіки, гуманіста, неперевершеного знавця дитячих і вчительських сердець, який залишив людству величезний педагогічний і науковий спадок, саме ці мудрі слова спадають на думку.

Детальніше...