Участь у науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень»

    24 квітня 2019 року студенти спеціальності Соціальна робота взяли участь у секційному засіданні науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної науки і наукових досліджень», що проходила в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Детальніше...

Перемога в обласній олімпіаді з історії України серед студентів ВЗО І-ІІ рівнів акредитації

     Завдяки історичні пам'яті людина
     стає особистістю, народ - нацією,
     країна - державою.

                                         М.Грушевський

Детальніше...

Перемога у фінальному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


   Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 418 від 01.04.2019 року «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» ІІІ місце у фінальному етапі серед студентів коледжів і технікумів гуманітарного профілю посіла студентка спеціальності «Початкова освіта» Пашкова Ганна Віталіївна (викладач Бабій Тетяна Миколаївна).
Вітаємо Ганну з перемогою та бажаємо нових звершень!

Участь студентів коледжу у Всеукраїнській Інтернет-конференції «Нова українська школа очима студентів»

 
  17 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка зібралися талановиті студенти-науковці, ті, хто прагне здобути нові знання, пізнати істину, порівняти, оцінити уміння та навички.

Детальніше...

Підсумки роботи ПЦК гуманітарних дисциплін

   Декада ПЦК гуманітарних дисциплін (українська мова та література) припала на час вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка.

Детальніше...

Перемога у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

   9 квітня 2019 року на базі Машинобудівного коледжу СумДУ пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Детальніше...

Атестація 2019


   29 березня 2019 року у ВКНЗСОР «Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва» відбулося засідання атестаційної комісії І рівня.

Детальніше...