Працевлаштування випускників


   7 травня 2019 року відбулось засідання комісії з попереднього працевлаштування студентів випускних груп.

Детальніше...

На шляху до професійного зростання   Переддипломна педагогічна практика є завершальним етапом професійної підготовки випускника коледжу. Вона є важливою складовою підготовки спеціалістів з дошкільної освіти.

Детальніше...

Авторський урок з гімнастики   Башинська Катерина
, студентка 4 курсу, групи «Д», провела авторський урок з фізичної культури на тему: «Техніка виконання акробатичних вправ. Вправи у рівновазі та лазінні» для учнів 6 класу Путивльської загальноосвітньої школи.

Детальніше...

Переможці конкурсу!!!

Авторське заняття у ДНЗ   Заняття з логіко-математичного розвитку на тему: «Школа мудрої Сови» провела студентка 4 курсу, групи «Є» Точило Олександра в старшій групі «Капітошка»» дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1.

Детальніше...

Авторський урок з математики


   Субач Аліна
, студентка 4 курсу, групи «А», провела авторський урок з математики на тему: «Додавання і віднімання іменованих чисел, виражених у мірах довжини та маси, письмово» для учнів 4 класу Путивльської загальноосвітньої школи.

Детальніше...

Авторський урок з природознавства


   Панкратов Денис, студент 4 курсу, групи «А», провів авторський урок з природознавства на тему: «Птахи восени. Перелітні та осілі птахи» для учнів 2 класу Путивльської загальноосвітньої школи.

Детальніше...