ІМІДЖ СУЧАСНОГО УЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

   Ніхто й ніщо не зможе замінити вчителя – творчу особистість зі своїм неповторним учительським іміджем.
   Сьогодні, як ніколи раніше, актуалізуються питання утвердження іміджу вчителя фізичної культури, перед яким держава ставить відповідальність за виховання в дітей бережливого ставлення до власного здоров’я, та утвердження пріоритетів здорового способу життя.
   Сучасний учитель фізичної культури – людина сумлінна та працездатна, креативна й відповідальна, яка володіє знаннями, вміннями та навичками.
   Він є справжнім володарем здоров’я підростаючого покоління, сам повинен тримати себе постійно у спортивній формі:  учні люблять випробувати вчителя.
   В цьому переконалися студенти спеціальності Фізична культура і спорт групи 4 Д  під час проходження переддипломної педагогічної практики в школі.
   За результатами переддипломної педагогічної практики відбулась підсумкова конференція,  в ході якої студенти поділилися враженнями від перебування в ролі вчителя фізичної культури.
   Вони проаналізували свої здібності і прийшли до висновку, що вчитель фізичної культури взірець для дітей з його підтянутістю, спортивністю, витримкою і бажанням всього себе віддавати дітям.

Детальніше...

«ЛАЙФХАКИ ВІД ПЕДАГОГА» (ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ)

   Знедолена природою дитина не повинна знати, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини має бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим.
Василь Сухомлинський
   Саме ці слова видатного педагога-гуманіста стали епіграфом до онлайн-зустрічі «Лайфхаки від педагога» для студентів випускних груп коледжу зі вчителями-фахівцями з інклюзивної освіти, що працюють у Сумський спеціалізованій школі № 17.
Детальніше...

МИ – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти спеціальності Соціальна робота під час проходження соціально-педагогічної практики провели виховний захід зі здобувачами освіти Князівської гімназії. 

Детальніше...

ЕКЗАМЕН ПРОФЕСІЙНОЇ ЗРІЛОСТІ

   Здобувачі освіти випускних курсів спеціальності Початкова освіта завершили переддипломну педагогічну практику, яка тривала п’ять тижнів і проходила як в закладах загальної середньої освіти міста, так і регіону. 
   Переддипломна практика є певним підсумком, своєрідним екзаменом професійної зрілості, який дав можливість студентам повною мірою відчути себе учителями протягом тривалого часу, набути надзвичайно важливого досвіду, основа якою закладалась у процесі теоретико-практичного навчання в коледжі в попередні роки.
Детальніше...

ЕМОЦІЇ ПЕРЕПОВНЮЮТЬ!

   Набуття досвіду, радість спілкування, відкриття нових «Я», розуміння співрозмовника, використання набутих знань під час практичної діяльності – саме таким запам’ятають літо 2022 року студенти 3 курсу спеціальності Початкова освіта.
   Після багаторічної перерви була відновлена літня практика здобувачів освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу  на базі ліцеїв нашого міста та Сумської спеціалізованої школи № 17.

Детальніше...

Звітна конференція з переддипломної практики

   Переддипломна практика є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми спеціальності «Соціальна робота» для здобувачів передвищої фахової освіти.
   Метою переддипломної практики є формування дослідницьких навичок та вмінь, необхідних для практичного застосування новітніх наукових досягнень у професійній діяльності майбутнього соціального педагога. 
   Під час звітної конференції студенти продемонстрували свої напрацювання щодо здійсненої роботи та представили опубліковані результати під час проходження переддипломної практики.
Детальніше...

Переддипломна педагогічна практика як платформа для вдосконалення професійної компетентності майбутніх вчителів

   Школа чекає на вчителя,
який не стоїть над дитиною,
а спілкується і діє спільно з нею.


   Переддипломна педагогічна практика – своєрідний полігон для перевірки теоретичних знань з різних методик і втілення їх у практику роботи з учнями початкової школи.

Детальніше...