НЕ ПОРИНУТЬ У ЗАБУТТЯ...

   Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. 
   З метою вшанування пам'яті жертв Голодоморів студентами 1-Б курсу Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва була проведена виховна година. Класний керівник Юлія Бєланова презентувала студентам віртуальну виставку "Людяність у нелюдяний час". Книгу, з якою ознайомилися студенти ,присвячено доброчинцям, які у 1932-1933 роках допомагали вижити тим, хто голодував. У виданні подано інформацію про понад 180 праведних людей часів Голодомору, прізвища та імена яких встановлено на основі документальних даних та усних свідчень.
Детальніше...

15 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ


   Сміття…Вічна проблема людства. Сміття було проблемою для Європи. Сміття є проблемою для України. Сміття стало проблемою для кожної української громади. Однак європейці справилися з цією проблемою. Вони зуміли побачити у ній свої можливості та переваги.
   Щороку 15 листопада в світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Вперше подібний захід провели в 1997 році в США, зрозумівши, що відходи можна обробити та використовувати знову за тим самим призначенням. Метою було заохотити населення здавати відходи у вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену зі вторинної сировини. Поступово святкування Дня вторинної переробки поширилося і на інші небайдужі до цієї проблеми країни.
Детальніше...

МОЯ ДОЛЯ – ЦЕ ДОЛЯ УКРАЇНИ


   Випускний вечір - свято, у якому переплітаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання.
   Зважаючи на всі обставини повномасштабної війни, ми переконані, що випускники цього року варті особливої поваги.
   Молоді, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це випускники Путивльського педагогічного фахового коледжу, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. Вони, як і весь наш народ, - незламні, сильні, віддані рідній землі. Це наше майбутнє, це наша надія і любов. Вони - це і є Україна!
   Мирного вам неба, мирної країни і щасливого життя!

Детальніше...

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА

   До Дня Захисників та Захисниць України викладачем Захисту  України Миколою Осадчим для студентів коледжу був проведений національно- патріотичний  захід «В єдності наша сила».
   День Захисників та Захисниць України – це свято не лише військових,  а й всіх нескорених,  що  вболівають за долю держави, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.
   Здобувачі освіти ознайомилися із історією свята, вшанували пам’ять її захисників, що зі зброєю в руках захищають суверенітет і територіальну цілісність України.
   Учасники заходу  з педагогами згадали загиблих воїнів Путивльщини (героїв Алеї Слави), що віддали своє життя щоб наближати нашу перемогу.
Детальніше...

ВИШИВАНКА – ДУХОВНА БРОНЯ УКРАЇНЦІВ

   Вишивка – це своєрідний генетичний код української нації, могутній оберіг.  Вона захищає, надихає, додає міцності і віри в Перемогу. 
   Сьогодні як ніколи наша українська вишиванка є особливим та потужним єднальним символом для нації. Це краса та родинність, чуйність та щирість, любов та людяність. 
   Студентська спільнота Путивльського педагогічного фахового коледжу вітає всіх українців з чудовим святом самобутньої української культури. Долучайтеся до селфі-фесту «Вишиті обереги єднання», увібравшись у свої найкращі барвисті вишиванки.
   Цінуймо ж традиції наших духовних предків, Україна – броня світу!
Детальніше...

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

   28 червня українці відзначають 27-у річницю прийняття основного закону нашої держави – Конституції України. День основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни, адже Конституція – гарантія всіх наших прав та свобод, всього, що ми маємо.
   З нагоди Дня Конституції у Путивльському педагогічному фаховому коледжі класними керівниками студентських груп було проведено низку заходів. Серед них -  онлайн-марафон «Конституція – гарант моїх прав», відеопорадник «Знай свої права», екскурс «Як Україна отримала Конституцію», інфомікс «Читаємо та вивчаємо Конституцію України» та інші.

Детальніше...

ВСІМ МАТЕРЯМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

   Матері. Їх мільйони, і кожна несе у своєму серці материнську любов. Жінки всіх рас, різних народностей, обпалені південним сонцем і ледве зігріті ним на півночі, — всі вони однакові у єдиному, неспокійному пориві почуттів.
   Серця їхні говорять на єдиній мові світу, і кожний, якщо в ньому є хоч атом людяності, скаже: «Найкраща мати — моя мама», адже немає меж її ніжності, хто б не була вона, де б не жила, не росла, яка б кров не змушувала битися її серце…
   Найріднішим, найтурботливішим, найніжнішим матусям присвячений віршований англомовний відеофлешмоб від студентів 3 курсу, групи «А», створений під керівництвом викладача англійської мови Наталії Кислої.
Детальніше...