Велопробіг Путивльський педагогічний коледж - Спадщанський ліс

07 травня до ДНЯ ПАМ'ЯТІ, ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ  НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ був проведений велопробіг Путивльський педагогічний коледж - Спадщанський ліс.

Учасники велопробігу подолали 12 км в Спадщанському лісі, відвідали музей Зброї взяли участь в змаганнях з пневматичного пістолету, де переможцями стали студенти 4 курсу, групи «Д»: Лук’яненко Владислав - 1 місце, Забродін Олексій - 2 місце, Антиков Сергій - 3 місце.
   В змаганнях з шашок 1 місце - Солодвник Дар’я - студентка 2 курсу, групи «А», 2 місце - Ракогон Любов - студентка 1 курсу, групи «Є», 3 місце - Павловська Анастасія - студентка 2 курсу, групи «А».
   В змаганнях з дартсу 1 місце - Коваленко Єгор - студент 1 курсу, групи «Д», 2 місце - учень ЗОШ №2 - Жидков Владислав, 3 місце - Стецюра Максим - студент 1 курсу, групи «А».
   Всі переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Керівник фізичного виховання                                  Віктор Осадчий