З 14 по 16 березня в м. Суми проходили обласні змагання з баскетболу

З 14 по 16 березня в м. Суми проходили обласні змагання з баскетболу серед юнаків в залік ХХІІІ обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р. а.
   В перший день студенти Путивльського педагогічного коледжу впевнено виграли у команди Сумського  технікуму харчової промисловості.
   Другого дня - переграли команду баскетболістів Хіміко-технологічного коледжу м. Шостка і в упорній боротьбі виграли у команди політехнікума Конотопського інституту СумДУ - завдяки чому вийшли з підгрупи у  фінал за І місце, де зустрілися з командою Сумського машинобудівного коледжу. Від цієї гри вирішувалось,  хто стане чемпіоном.
   Кожна команда демонструвала гарну техніку, тактику, але в 4-му періоді гри перевагу перехопили студенти педколеджу. З рахунком 45-28 наша команда виграла і стала Чемпіоном області.
   Завдяки гарній грі студентів педколеджу - Яковенко Владислава, Ткаченко Ігоря, Ігнатенко Андрія, Ляшенка Микити, Сінельника Максима, Титаренко Дмитра, Петрика Владислава, Осипенко Ігоря, Петрученка Павла - команда отримала перемогу.

Адміністрація коледжу бажає студентам  та тренерам Декунову С.В., Цвєткову О.М. подальших успіхів!!!

Керівник фізичного виховання педколеджу                                В.І.Осадчий.