Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд

З 14 березня в м. Львів проходив Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WЮ-16
   За збірну Сумської команди футбольного клубу «Барса» виступала  студентка Путивльського педагогічного коледжу фізкультурного відділення -  Поволоцька Каріна.
   В змаганнях приймали участь команди із Закарпатської, Вінницької, Одеської, Житомирської, Хмельницької, Луганської та Львівської областей.
   Протягом 4 днів проходили футбольні дівочі матчі за кубок України.
   Обігравши в своїй підгрупі команди із Луганської та Одеської областей дівчата вийшли в пів-фінал, де зустрілися з командою із Житомира і стали переможцями.
   В фіналі проходила гра з командою дівчат Винницької області, де перше місце залежало від пенальки і успіх був на стороні Сумської команди, яка з рахунком 3:2 стала Чемпіоном.
   Адміністрація коледжу вітає Каріну із значним успіхом.

Керівник фізичного виховання                         В.І. Осадчий