День збройних сил України 2017

6 грудня в коледжі відбулись  змагання з силового екстриму. Участь приймали 8 студентів, яким треба було пройти 10 випробувань і набрати найбільшу кількість балів.

Першу естафету «Марш кидок» виграв Чуприна Олександр студент 1 курсу, групи «І» (спеціальність Соціальна робота).
   В естафетах «Силова прогулянка», «Перекид колеса», «Лебідка», «Піднімання гирі 24 кг», «Підйом на біцепс», «Жим штанги 46 кг» переможцем став Даценко Ярослав студент 4 курсу, групи «Д» (спеціальність Фізична культура і спорт).
   Утримання ваги переможцем став Ярмоленко Юрій студент 3 курсу, групи «Д» (спеціальність Фізична культура і спорт), а в естафеті «Перекид колеса» перемогу святкував Трубчанінов Андрій студент 4 курсу, групи «Д» (спеціальність Фізична культура і спорт).
   Від торгової фірми «Золото Інків» студенти були нагороджені солодкими призами, а від студентського профспілкового комітету - кубками та грамотами.
   Як показали змагання студенти мають гарну фізичну підготовку і готові до служби в Армії.

Керівник фіз. виховання                                            В.І. Осадчий