Студентське самоврядування 2020


Детальніше...

Student Rule 2019!

   11 листопада в  нашому навчальному закладі розпочався тиждень студентського самоврядування під назвою «StudentRule»,  на який чекали з нетерпінням всі студенти коледжу. Найактивнішим, найрозумнішим, найпрацьовитішим було надано можливість, хоча і ненадовго, виконувати роль представників адміністрації коледжу, спробувати та проявити себе у цій непростій справі.

Детальніше...

«DeLorean- крок за кроком у майбутнє»

Вчитель повинен іти попереду свого часу, 
переймаючи традиції передових країн.

Детальніше...

З Днем студента!

   Студентські роки -  найяскравіші, веселі та незабутні. А ще – надзвичайно відповідальні. У Путивльському педагогічному коледжі дбають, щоб навчання давалося легко, було цікавим та захоплюючим.

   З Днем студента! 

Детальніше...

Студентське самоврядування 2018-2019 н.р.

 

Детальніше...

Вибори Голови студентської ради 2019


   17 квітня 2019 року в коледжі відбулися звітно-виборчі збори студентського колективу, які розпочала діюча Голова студентської ради Ганна Пашкова.

Детальніше...

Студентське самоврядування - це круто!


 

  Сьогодні значного поширення і розвитку в Україні набуває студентське самоврядування в навчальних закладах різного рівня акредитації. Діяльність органів студентського самоврядування коледжу спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності. Елементи дорослого громадянського життя моделюються в нашому навчальному закладі через діяльність активу, направленої на розвиток управлінських можливостей студентів, ріст яких яскраво продемонстровано під час проведеної роботи.

 

Детальніше...