Влада в руках студентів 2015-2016 н.р

Влада в руках студентів

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, враження, життя в гуртожитку, лекції, сесії, курсові роботи, кумедні життєві історії, незабутні викладачі… - все це спогади, які промайнуть не раз у думках людини, що відчула на собі справжнє, буденно-святкове студентське життя.

Саме  студентство першим згуртовано рветься до бою, про це не раз нагадують наша і світова історія, саме воно впевнено відстоює свої інтереси в суспільстві, першим готове боротися проти неправди та несправедливості. Саме студентство кожного разу виборює право на власну думку.

Цього року, не порушуючи традицій, відстоювали думку студентів Путивльського педагогічного коледжу дублери-випускники. І ще раз переконавшись, що студентське самоврядування – це справа клопітка, серйозна та важлива. Бути керівником справа не проста, ця робота вимагає певних творчих зусиль та ініціативи. Це можливість не тільки оригінально організовувати виховні заходи для студентів коледжу, а й бути побаченим  та почутим, почерпнути багато цікавого, попрацювати на користь студентської молоді, реалізувати себе як талановитого керівника. Ми щасливі, що нам випала вдала нагода  урізноманітнити студентське життя.
     Свою роботу розпочали з детального планування майбутніх заходів. Плану тижня самоврядування, насиченого креативними ідеями. Стенд «Ти студент і це круто» викликав позитивні емоції студентів, ранковий концерт сприяв створенню доброзичливої атмосфери з нагоди Дня студента. Дружня атмосфера панувала на конкурсі стіннівок «Ми майбутнє України» не залишив  байдужим нікого, серед молоді, бо студенти Путивльського педагогічного коледжу імені С.С.Руднєва – патріоти рідної землі.