Студентське самоврядування 2015-2016 н.р

З першою прохолодою листопада до нас приходить веселе та улюблене свято молоді – Міжнародний День студента, що несе з собою безмежну радість всім, хто навчається або працює у вищих навчальних закладах. Саме воно змушує творити, креативно ставитися до своєї майбутньої професії.

Студенти Путивльського педагогічного коледжу теж не змогли залишитися осторонь, тому влаштували традиційний тиждень студентського самоврядування. Він дав змогу на деякий час перенестися із навчальних буднів до відповідальної справи – керівництва коледжем, усвідомити всю складність та відповідальність за функціонування навчального закладу допомогло тимчасове виконання студентами-дублерами обов’язків адміністрації.

На перший погляд, керувати легше, аніж вчитися. Та виявилось  навпаки. Відповідальність, організованість, ґрунтовні знання, толерантність, досвід – це те, без чого не можливе керівництво педагогічним колективом. Тільки систематична наполеглива праця у дружній атмосфері дає достиглі плоди. І ми, студенти, повинні розуміти, що є «невід’ємними елементами» у великій системі – Путивльський педагогічний коледж.
      Студенство – особливий народ. І життя наше – бурхливе, динамічне, захоплююче. Раніше не помічали, які ж ми різні! Одні приходять задовго до початку занять, інші – постійно запізнюються. Хтось залишає коледж відразу після дзвоника з останньої пари і біжить додому, до гуртожитку, до бібліотеки, дехто – відвідує репетиції та тренування й тоді допізна лунає музика або чути стукіт м’яча у спортзалі. І ніхто з нас не замислювався, що досвід, вміння знаходити вихід із різних ситуацій, і просто щире серце, привітна вдача необхідні для вмілої організації навчально-виховного процесу. Тепер знаємо, що попереду на нас чекає бурхливе життя.
     Впевнені, що зможемо подолати всі перепони, знайти вихід з будь-якої ситуації. Бо ми – студенти найкращого педагогічного закладу Сумської області – нашої рідної домівки, Альма - матері Путивльського педагогічного коледжу.