МАЙБУТНЄ ЗА НАМИ !!!

Стіни Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва знову «живуть» за новими правилами, не забуваючи старих традицій.

Чи існує в Україні справжня еліта, яка може створити дійсно ефективний державний механізм і буде стрижнем громадянського суспільства? Хто може краще вирішити проблеми студентів, ніж вони самі? Так, усі ці запитання є  сьогодні актуальними, але вони не є риторичними, бо відповідь на них існує! Усе починається зі студентства, органів студентського самоуправління, які згідно Закону України «Про вищу освіту», стаття 38 «Студентське самоврядування» покликані захищати права студентів, забезпечувати якісний зв'язок з адміністрацією вищого навчального закладу, сприяти гармонійному розвитку особистості студента, формуванню навичок майбутнього організатора, керівника.
   Студентське самоврядування – це група активної молоді коледжу, яка не тільки успішно виконує безпосередні обов’язки щодо навчальної та виховної роботи зі студентством, а й організовує велику кількість заходів для студентської спільноти коледжу з застосуванням новацій, несподіваних креативних рішень та перетворень.
   У Путивльському педагогічному коледжі вся робота підпорядкована формуванню громадської думки та розвитку лідерських якостей. Молодим людям, які прагнуть впливати на рішення та відповідати за власне майбутнє надається багато можливостей та підтримки.
   Цьогоріч найактивніші, найпрацьовитіші, найуспішніші, найініціативніші студенти організували та провели Тиждень самоврядування «Студентська хвиля» (14 – 18 листопада), на який з нетерпінням чекала вся коледжанська родина.
   Цього тижня студенти за традицією стали дублерами представників адміністрації коледжу та проявили себе у цій непростій справі. Загальноколеджний тиждень студентського самоврядування вкотре засвідчив, що студентська молодь має високі організаторські здібності, почуття відповідальності, творчий підхід до роботи.
   Студенти 4 курсу, групи «А» Сахаров Дмитро – дублер директора педагогічного коледжу, Чемолосова Анна – дублер заступника директора з навчальної роботи,  Каменська Єлизавета – дублер заступника директора з виховної роботи, студентка 2 курсу, групи «І» Курбацька Карина – дублер завідувача  шкільним відділенням, студентка 3 курсу, групи  «Є» Кравець Людмила – дублер завідувача дошкільним відділенням, студентка 4 курсу, групи «Б» Сонцева Катерина – дублер завідувача навчально-виробничою практикою, студентка 4 курсу, групи «Є» Яснолобова Катерина – дублер голови профспілкового комітету студентів виявили винахідливість та креативність, аби життя студентів зробити насиченим та незвичайним.

«Студентська хвиля» вражала різнобарв’ям заходів.

Понеділок – справжній колообіг інформації, яка для дублерів стала важкою інфохмарою.
    Вівторок тішив цікавими перервами побажань – справжньою зливою творчості та нестандартності. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» дала можливість не тільки перевірити рівень знань студентів, а й згуртувала їх в команди.

Середа – своєрідна кульмінаціяТижня. Традиційний ярмарок перетворив фойє коледжу у запашну кав’ярню зі смачненькими кондитерськими виробами.

Четвер відрізнявся святковою програмою з гагоди Дня студента: ранковий концерт, флешмоб «Студент – креативна особистість», нагородження найактивніших студентів. Навіть перерви відізнялися нетривіальністю – безкоштовний чай у подарунок, участь у спортивних змаганнях, жартівливі привітання, відеолекторій. Незабутніми були  враження від довгоочікуваної дискотеки.

П’ятниця – «неочікуваний сюрприз» від адміністрації коледжу – скорочений день для всіх студентів. За круглим столом на сумісному засіданні із представниками адміністрації коледжу дублери поділилися своїми враженнями та успіхами, підвели підсумки проведеної роботи, затвердили перспективний план за яким працюватимуть протягом року.
   Лідери не підвели дружню студентську родину та адміністрацію коледжу і сподіваємося, що вони і надалі будуть гідно, відповідально, з ентузіазмом виконувати свої обов’язки.
   Від імені дублерів хочеться побажати студентській молоді яскравого, цікавого, плідного життя задля того, «…аби запалали вірою, надією, любов’ю, щирі серця тих, кому розбудовувати Україну Вічну».
   Бажаємо ні за яких обставин не зупиняти