«DeLorean- крок за кроком у майбутнє»

Вчитель повинен іти попереду свого часу, 
переймаючи традиції передових країн.

 

   Саме під таким гаслом стартував тиждень студентського самоврядування у Путивльському педагогічному коледжі, до проведення якого адміністрація залучила студентів, що стали дублерами на цілий тиждень.
   Це творчі та ініціативні особистості, яким притаманні неабиякі організаторські здібності, комунікабельність та креативність.
   Як відомо, всі прагнуть змін та інновацій. Ми не залишили цей факт без уваги, тому це був нестандартний тиждень самоврядування, покликаний виявити проблеми, що непокоять наших студентів. Щодня ми переслідували нову мету, подорожуючи країнами Європи.

   Тільки-но погляньте! Понеділок – круглий стіл «Лідерство – крок у майбутнє».

 

   
   Вівторок – квест-гра «Енергійні та кмітливі», студентський турнір з гри «Велике питання». Девіз: «Освіта – скарб, а вміння вчитись – ключ до нього».

 


   Середа  - день рідної України. Проведення майстер-класів з приготування національних страв. Талант-шоу «Дозвольте відрекомендуватися», де члени журі – дублери адміністрації – мали можливість виявити творчі обдарування першокурсників. А завершився день рейдом-перевіркою  гуртожитку «Вечір – чиста хата», де нас гостинно прийняли у всіх кімнатах, змирилися з рішенням, оцінками.
 


   Четвер був дуже складним та насиченим. Доба Греції – країни-засновниці мистецтва, спорту. Танцювальний флешмоб, спортивні змагання «Малі олімпійські ігри», гумористичний конкурс «Гладіаторські бої гумору», дискотека «Молодість, романтика натхнення» створювали особливу атмосферу свята.
 


   П’ятниця – ранковий концерт «Галопом по Європах», чаювання з англійською королевою. Девіз: «If you do not think about the future, you will not have it» (Якщо ви не думаєте про майбутнє, у вас його не буде).
   Але для студентів-дублерів важливими були трудові будні, що потребували від них ретельного виконання роботи. Цей тиждень мав для них велике значення, адже майбутні педагоги повинні вміти знаходити спільну мову зі студентами та адміністрацією коледжу.
   Проведена робота – важлива та кропітка, яка вимагала творчих зусиль та ініціативності з боку студентів-дублерів.
Традиційний тиждень студентського самоврядування в Путивльському педагогічному коледжі довів, що життя студентів у ньому – цікаве та змістовне, сповнене креативу та позитиву.