З Днем святого Миколая!

   Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо з ранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

Детальніше...

«Ми проти насильства!»

   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Детальніше...

16 листопада - Міжнародний день толерантності

   «Всі люди народилися вільними й рівними за своєю гідністю та правами. Вони наділені розумом і совістю та повинні діяти один стосовно іншого в дусі братерства» (Декларація Прав Людини, 1948, стаття 1). 
 

Детальніше...

25 років перемог і здобутків

   27 листопада відбулось святкування 25 річниці створення спеціальності Фізична культура і спорт в коледжі.
   Свято розпочалось урочистостями, на яких директор коледжу Л.Б.Фомакін привітав викладачів та студентів і побажав міцного здоров'я, натхнення, високих результатів у навчанні, великих спортивних досягнень та перемог. Кращі легкоатлети коледжу та їх тренер Фатєєв А.П., які вибороли ІІ призове місце в 26 обласній спартакіаді були нагороджені почесними грамотами. Студент 2 курсу, Кардашов М. отримав грамоту з нагоди присвоєння кваліфікаційного разряда «Кандидат в майстри спорту» з пауерліфтингу.

Детальніше...

«Здоровий спосіб життя – запорука успіху!»

   Пріоритетним завданням сучасної системи освіти є виховання підростаючого покоління щодо відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, до найвищої індивідуальної та суспільної цінності. З цією метою психологічна служба коледжу залучила студентів-першокурсників до обговорення теми: «Здоровий спосіб життя – запорука успіху!».

Детальніше...

Вечір пам’яті «Дзвони 33-го»

   Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Детальніше...

Happy Halloween!

31 жовтня відбулося святкування Halloween. До свята були прикрашені кабінети.

Детальніше...