«Чорнобиль: подвиг, біль, пам'ять»


   Чорною плямою на нашій планеті стала Чорнобильська катастрофа. 33 роки минуло з тих пір, рівно стільки ж смертоносна пилюка з ядерної печі покриває поля і ліси, цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

Детальніше...

Вже вкотре – перші!

   Навчатися співати, виступати на сцені, бути артистичними і впевненими в собі… Саме ці мрії здійснює талановита студентська молодь у нашому коледжі.

Детальніше...

Міжнародний день щастя
  
Більше двох тисяч років тому Сенека писав: "Всі люди хочуть жити щасливо, але вони не уявляють, в чому полягає щасливе життя".

Детальніше...

З Днем народження, коледже!   Нашому рідному коледжу - 99 років.  Це 99 років постійного вдосконалення, виснажливої роботи та бурхливих змін. 99 років яскравих перемог, здобутків та нових відкриттів. 

Детальніше...

Геній надзвичайного діапазону   Плине час, як стрімкі води сивого Дніпра-Славути. Минають роки, десятиліття.. Але ніколи не погасне в серцях глибока шана до яскравого сузір’я полум’яних борців за народне щастя, до геніїв, що віддали свій талант рідній Батьківщині.

Детальніше...

Чисте довкілля - запорука здоров'я української нації.


   «Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок і не будемо забувати про це. Використовуємо цю можливість, щоб зберегти перспективу життя!»

Детальніше...

«Жінка - це запрошення до щастя!»   Свого часу французький поет Шарль Бодлер сказав, що жінка – це запрошення до щастя. Складно з ним не погодитися, адже  жінки щодня роблять життя прекраснішим, діляться своїм теплом, дарують затишні вечори в колі родини, підтримують добрим словом, надихають на нові звершення.

Детальніше...