Бабин Яр: без права на забуття

   81 рік тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста та в історії України періоду Другої світової війни. Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр.
   Ця страшна подія увійшла в історію як одне з наймасовіших знищень мирного населення під час Другої світової війни. Про трагедію Бабиного Яру не забувають і у наш час, всі пам’ятають про страшну подію, яка закарбувалась в історії України.

Детальніше...

Знання - це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього


   1 вересня наш коледж спільно з усією Україною відзначив День знань і початок нового навчального року. Ми не змінили традиції та провели це свято у дружньому колі, хоча й у віртуальному просторі.

Детальніше...

НАРОДНА ЗІРКА

   Підведені підсумки Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина Дніпра», який відбувся за підтримки Уряду Республіки Болгарія та БО Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода». За результатами конкурсу наша «зірка» студентка 3 курсу  Катерина ПРИМАК  (художній керівник: Тетяна ЯНОВСЬКА) отримала впевнену перемогу та диплом лауреата І ступеня у номінації «Вокал народний».

Детальніше...

З НОВИМ СТАРТОМ, ВИПУСКНИКИ!

   О, ця юність! Пора надій, мрій, юнацького максималізму…. Один із днів цієї чудової пори – випускний вечір. Цьогоріч він пройшов в новому форматі – онлайн, розширивши можливості простору й спілкування.
   Сьогодні випускники отримали путівку в самостійне життя, у них є шанс створити своє бачення цього світу без війн і катаклізмів, присвятивши себе служінню Батьківщині.

Детальніше...

Безпека на дорозі – безпека життя

   Життя – це найдорожчий скарб. Та в юності ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – нескінченним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння про те, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

Детальніше...

Дружба – це скарб

   Найбільший скарб у житті людини, який потрібно оберігати – дружба. Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. У кожної людини знайдеться хоча б один друг чи подруга, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях. Таку людину обов’язково слід привітати з цим святом, щоб висловити найтепліші почуття подяки.

Детальніше...

"Вишиванка - місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців"

   Загальновідомо, що вишиванка ідентифікує нас, як і мова. І сьогодні ми горді з того, що модні поетичні тенденції студентів Путивльського педагогічного фахового коледжу рясніють вишивкою слів.
   "Вишивана моя Україна!"- такі слова пролунали 18 травня у прямому ефірі для всієї  України від здобувачів освіти нашого навчального закладу, які взяли участь у творчому челенджі "Вишиванка - місток єднання минулого,  сьогодення та майбутнього українців".

Детальніше...