Акція «Життя в позитиві»


   У вересні в Путивльському педагогічному коледжі ім. С.В. Руднєва пройшла акція під назвою «Життя в позитиві». Для свідомої спільноти це  – спроба звернути увагу молоді, студентів, громадськості на цінність, яку має життя. І сумну статистику, яка здебільшого вказує на те, що люди забувають про найдорожчий дарунок долі…

Детальніше...

Дитяче серденько, живи!   Закінчується 14 Всеукраїнська благодійна акція фонду Серце до серця, яка об'єднала добрими справами усіх небайдужих громадян України.

Детальніше...

«Волонтерство в системі формування здорового способу життя»

   13 лютого 2019 року  в аудиторії  №21, за участі директора Путивльського ЦСССДМ Савченко О.М., психолога Центру Гаврикової О.А., директора коледжу Фомакіна Л.Б., викладачів коледжу Ковальової С.А. та Склярової Г.В., студентів коледжу відбувся круглий стіл на тему «Волонтерство в системі формування здорового способу життя».

Детальніше...

Дбаючи про померлих, думаємо про живих
   Деякі добрі справи треба робити власними руками і не чекати на подяку. Так вважають студенти-волонтери коледжу спеціальності Соціальна робота.

Детальніше...

Акція до дня Святого Миколая

Детальніше...

«Свідомий вибір сучасної молоді!»

   Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я.

Детальніше...

«Наш вибір: життя без насильства!»


Детальніше...