«Життя – це мить, зумій його прожити»

   10 вересня відзначається міжнародна дата – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду.

   Студенти-волонтери спеціальності 231 Соціальна робота провели профілактичну акцію: «Життя – це мить, зумій його прожити». Метою якої є пропагування позитивного настрою цінності людського життя.

Детальніше...

Розвиваємо професійні компетентності

   В коледжі в рамках вивчення предмету «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» студенти спеціальності 231 Соціальна робота організували, підготували та провели публічний захист волонтерського проєкту (акції) в межах щорічної кампанії «16 днів проти насильства».

Детальніше...

Акція «Життя в позитиві»


   У вересні в Путивльському педагогічному коледжі ім. С.В. Руднєва пройшла акція під назвою «Життя в позитиві». Для свідомої спільноти це  – спроба звернути увагу молоді, студентів, громадськості на цінність, яку має життя. І сумну статистику, яка здебільшого вказує на те, що люди забувають про найдорожчий дарунок долі…

Детальніше...

18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми!

   З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня психологічною службою та волонтерами коледжу була організована акція «#Людина не товар#».

Детальніше...

Дитяче серденько, живи!   Закінчується 14 Всеукраїнська благодійна акція фонду Серце до серця, яка об'єднала добрими справами усіх небайдужих громадян України.

Детальніше...

Чистий Сейм

     18.10.2019 року студенти коледжу робили прибирання біля р. Сейм.
   Першокурсники спеціальності Фізична культура і спорт із задоволенням відгукнулись на допомогу Військово-патріотичному клубу «Партизан», який займається питанням екології річки Сейм. Пройшовши більш ніж 2 км студенти збирали сміття, яке вже не потрапить весною до річки Сейм.
 

Детальніше...

Дбаючи про померлих, думаємо про живих
   Деякі добрі справи треба робити власними руками і не чекати на подяку. Так вважають студенти-волонтери коледжу спеціальності Соціальна робота.

Детальніше...