Вітальне слово директора коледжу Леоніда Борисовича Фомакіна


     Вітаю Вас на сайті Путивльського педагогічного коледжу. Наш навчальний заклад працює на ниві освіти з 1920 року і має славетну історію й глибокі традиції, які ми постійно підтримуємо і збагачуємо.

  Колектив педагогічного коледжу живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки фахівців завдяки модернізації освітньої діяльності, застосуванню новітніх педагогічних та інформаційних технологій; залученню викладачів та студентів до активної навчально-дослідної роботи; сприянню громадському становленню та професійній самореалізації майбутніх спеціалістів – наших випускників. Щороку значна кількість студентів коледжу стають переможцями численних обласних, міжрегіональних та Всеукраїнських конкурсів, що свідчить про системну, грунтовну та всебічну освіту студентів, постійну підтримку молодих вчених у їх наукових пошуках. Ми постійно розширюємо матеріальну та інформаційну базу коледжу, налагоджуємо нові зв'язки з освітніми та іншими закладами міста, області, України.

     Тож, запрошуємо всіх, хто бажає отримати гідну сучасну освіту європейського рівня, вступати до Путивльського педагогічного коледжу і приєднатися до нашої молодої команди та до святої справи – виховання майбутніх вчителів!