афротурист

СЕСІЯ: ПРОЧИТАЙ І ПЕРЕДАЙ ДАЛІ

Детальніше...

ЩО ТАКЕ ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО ЗГІДНО З ЗАКОНОМ УКРАІНИ?

Детальніше...

Торгівля людьми – проблема сьогодення

   Торгівля людьми є одним з видів насильства щодо населення. Цей злочин має довге історичне коріння, але наприкінці XX століття він набув форми сучасного рабства. Вести єдину державну статистику кількості проданих або обманутих осіб фактично неможливо. Для цього є об’єктивне виправдання – багато людей, які стали жертвами обману, не розповідають про це, щоб не бути осміяними суспільством. Багато людей знають про проблему торгівлі людьми - з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів... Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.
  

Детальніше...

ОБЕРЕЖНО: КІБЕРБУЛІНГ!

Детальніше...

Вчимося розуміти та поважати інших

Детальніше...

Як кинути палити?

Детальніше...

Поради щодо підвищення самооцінки

Поради щодо підвищення самооцінки
⇒   Пам'ятайте про свої позитивні якості замість того, щоб запам'ятовувати погане.
⇒   У всьому, що ви робите, намагайтеся знайти по­зитивні аспекти. Привітайте себе з цим успіхом.
⇒   Пробачайте свої помилки. Ми можемо ставити­ся до себе досить суворо, але все-таки робимо їх.
⇒   Визнайте свою помилку й адекватно компенсуйте збиток.
⇒   Не перекладайте провину на інших — це ознака безсилля. Так само не вдавайтеся в крайнощі, обвинувачуючи в усьому лише себе.
⇒   Учіться любити своє тіло.
⇒   Дійте так, ніби ви були непереборним, легким у спілкуванні, винятково розумним, гідним любо­ві та інших радощів життя, і ви будете таким.
⇒    Шукайте і приймайте допомогу, підтримку й пораду, коли потребуєте цього.
⇒   Поводьтеся з собою добре. Ваша самоповага ніколи не підніметься на щабель розвитку, якщо ви не будете ставитися до себе належним чином.
⇒   Пам'ятайте: той, хто любить себе, виглядає краще, має прекрасне здоров'я й чуйно ставиться до людей, які довкола.
⇒   Відмовтеся від переконання, що ви — «безнадійний випадок» і «невдаха», якого «ніхто не лю­бить». Якщо ви думаєте так, то це може стати істиною, тому що ви самі переконуєте в цьому інших.
⇒    Учіться слухати, на даючи оцінок і не роблячи порівнянь.
⇒   Умійте сказати «ні». Найчастіше ми занадто швидко погоджуємося зробити те, про що нас про­сять, боячись несхвалення чи гніву з боку інших людей чи вважаючи себе «гарним» лише тоді, коли поступилися комусь, щоб зробити приємність.
⇒   Відмовтеся від балаканини, скарг, бажання помсти, від усіх неспроможних прагнень, що підри­вають вашу цілісність і особисту силу.
⇒   Пам'ятайте, що ви недосконалі — і це прекрасно! Ви — людина, яка може помилятися й виправ­ляти свої помилки. Досконалість недосяжна, а наявність деяких вад буває привабливішою і при­родною.
⇒   Визнайте себе таким, який ви є, — унікальним, оригінальним, людяним. Живіть сьогоденням — і ви отримаєте більше задоволення від життя
sadiogorod.net