Психологічна служба ONLINE

  
   До уваги здобувачів освіти, батьків, педагогів!

   Робота психологічної служби КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В.Руднєва» під час дистанційного навчання працює ONLINE.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

   Явище булінгу (цькування) являється сучасною проблемою і нікого не залишає байдужим, тому активними ініціаторами та учасниками інформаційно-просвітницької роботи щодо попередження та профілактики насильства, стали не тільки здобувачі освіти, а й адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив.

Детальніше...

Тиждень психології

В КОЛЕДЖІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

   З 16 по 20 вересня в коледжі проходить тиждень протидії булінгу. Студенти вже другий рік поспіль  активно долучаються до  організації та участі у відповідних інформаційних, правопросвітницьких  та виховних заходах щодо протидії цькуванню серед підлітків.

Детальніше...

«Свідомий вибір сучасної молоді!»

   Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я.

Детальніше...

Творчі роботи студентів в рамках тижня психології

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ «ЯКИЙ ЧУДОВИЙ ЦЕЙ СВІТ!»


   Для оптимізації навчально-виховного процесу, покращення взаємин у тріаді «студент - педагог - батьки» та психологічного клімату в студентських колективах психологічною службою ВКНЗСОР «Путивльський педагогічний коледж імені      С.В. Руднєва» у період з 23.04.18р. по 27.04.18р. було проведено тиждень психології.

Детальніше...