Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році.

Детальніше...

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

   Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Детальніше...

Психологічна служба ONLINE

  
   До уваги здобувачів освіти, батьків, педагогів!

   Робота психологічної служби КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В.Руднєва» під час дистанційного навчання працює ONLINE.

Детальніше...

ППК - планета толерантності

   Що ж таке толерантність? Протягом тижня з’ясовували учасники освітнього процесу в ході тематичних заходів, за допомогою онлайн ресурсів.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

   Явище булінгу (цькування) являється сучасною проблемою і нікого не залишає байдужим, тому активними ініціаторами та учасниками інформаційно-просвітницької роботи щодо попередження та профілактики насильства, стали не тільки здобувачі освіти, а й адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив.

Детальніше...

«Толерантність – моральний імператив сьогодення»


   16 листопада, у Міжнародний День толерантності, проголошений 1995 року на ХXVIII сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО,  є чудова нагода поговорити про терпимість, людяність і добро, чудова нагода допомогти молоді зрозуміти інших, привідкрити завісу табуйованих тем та розвинути людяність.

Детальніше...

В КОЛЕДЖІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

   З 16 по 20 вересня в коледжі проходить тиждень протидії булінгу. Студенти вже другий рік поспіль  активно долучаються до  організації та участі у відповідних інформаційних, правопросвітницьких  та виховних заходах щодо протидії цькуванню серед підлітків.

Детальніше...