Танцювальне життя коледжу

Путивльський педагогічний коледж надзвичайно багатий на різнобічні таланти.Для розвитку та реалізації творчого  потенціалу студентів  створено багато різноманітних гуртків та секцій. Великою популярністю у студентів користуються танцювальні гуртки.

Танцювальний колектив  «DanceBoom» під керівництвом художнього керівника Самофалової Юлії Олександрівни вже 3 роки вишукує та розвиває  таланти в нашому коледжі. Колектив працює за різними хореографічних напрямками: народні, бальні та сучасні танці.В репертуарі творчого колективу налічується понад15танцювальних композицій, для кожноїз яких створюються костюми, підбираються аксесуари.Останнім часом колектив активно вивчає народні танці. Популярністю у глядачів користуються сучасні постановки, сповнені енергії та динамізму.

Вихованці «DanceBoom»  виступають на різноманітних святкових заходах, берутьучасть в міжнародних, обласних та місцевих конкурсах.
              Особливо плідним для колективу виявився минулий рік. Його учасники стали переможцями танцювального конкурсу  «Студентська весна», який проходив у місті Конотопі; вибороли бронзу у другому міжнародному фестивалю  танцю «Мегаполіс» в Харкові. Своєрідним  підсумком творчої роботи колективу став звітний концерт.

«DanceBoom» - танцювальний колектив, який є окрасою будь-якого свята, яке проходить в Путивлі.
         Мистецтво танцю - це те, що об'єднує всіх його учасників і дарує незабутні враження глядачам.