Долучаємося до процесу забезпечення якості освіти

Більшість науковців і практиків, які працюють у галузі освіти, вважають центральною проблемою реформування освіти – підвищення її якості. Для розв’язання даного питання і була створена Державна служба якості освіти України, яка допомагає закладам освіти підвищувати та гарантувати якість освітньої діяльності, формувати довіру суспільства до української освіти.
   Важливим напрямком роботи Державної служби якості освіті є проведення акредитації освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти та підготовка експертів з акредитації з подальшим залученням їх до проведення процесу акредитації. Від Путивльського педагогічного фахового коледжу для участі у роботі акредитації освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти було запропоновано кандидатуру досвідченого, компетентного фахівця, викладача дошкільної педагогіки та психології Опанасенко І. М. Вона пройшла навчання  експертів з акредитації, яке було організоване Навчально-методичним центром з питань якості освіти. За результатами навчання педагог отримала сертифікат та була внесена до Реєстру експертів з акредитації у сфері фахової передвищої освіти.
Методист коледжу Людмила ГОЙКО