Онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови з теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті»

   Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської обласної ради 23 березня 2021 року відбулося онлайн - засідання ОМО викладачів іноземної мови з  теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті», в якому прийняли участь викладачі іноземної мови Путивльського педагогічного фахового коледжу ім.С.В.Руднєва.

Детальніше...

Тиждень цифрової грамотності All Digital Week

   Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей, які не мають достатньо цифрових навичок, щоб повноцінно брати участь у суспільстві та отримувати вигоду від цифрової трансформації. У 2021 році All Digital Week вперше проводиться в Україні на державному рівні.

Детальніше...

Викладачi предметно-циклової комісії математичних дисциплін взяли участь у meet-конференції обласного методичного об'єднання ЗФПО Сумської області

Детальніше...

Атестація викладачів коледжу


   Атестація – це підсумок професійної майстерності викладача, демонстрація колективних професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття викладацького авторитету серед колег та студентів, змога проявити свої здібності.

Детальніше...

1 березня 2021 року відбулась регіональна краєзнавча онлайн-конференція викладачів соціально-економічних дисциплін та студентів педагогічних ЗФПО Центрального регіону

   У роботі онлайн-конференції взяли участь всі педагогічні заклади фахової передвищої освіти Центрального регіону України, які презентували нові наукові дослідження із краєзнавства.

Детальніше...

Нові горизонти для подальшого навчання

   В березні 2021 року відбулась зустріч випускників спеціальності Дошкільна освіта з представниками кафедри дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше...

Софія Русова – фундатор української дошкільної освіти

   18 лютого 2021 року викладачами предметно-циклової  комісії дошкільної педагогіки, психології та окремих методик проведено науково-практичну конференцію, присвячену 165-тій річниці від дня народження С.Ф. Русової - відомої вченої, просвітительки, яка увійшла в історію педагогічної думки як визначний теоретик дошкільного виховання, а також як автор концепції національної освіти і нової школи, багатьох підручників, посібників, програм.

Детальніше...