Засідання методичної ради

Детальніше...

Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання

   З метою обговорення актуальності використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій та інноваційних методів навчання під час організації дистанційного навчання в коледжі відбувся онлайн-майстер-клас «Використання сервісів Google в умовах проведення дистанційного навчання».

Детальніше...

Тиждень цифрової грамотності All Digital Week

   Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей, які не мають достатньо цифрових навичок, щоб повноцінно брати участь у суспільстві та отримувати вигоду від цифрової трансформації. У 2021 році All Digital Week вперше проводиться в Україні на державному рівні.

Детальніше...

Онлайн-конкурс « У світі цифрових і математичних технологій»

   Для учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл з профорієнтаційною метою викладачем Фатеєвою І.О. був проведений онлайн-конкурс «У світі цифрових і математичних технологій». Завдання конкурсу - підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок, а також виховання самодисципліни та самоорганізації.

Детальніше...

Атестація викладачів коледжу


   Атестація – це підсумок професійної майстерності викладача, демонстрація колективних професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття викладацького авторитету серед колег та студентів, змога проявити свої здібності.

Детальніше...

Онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови з теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті»

   Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської обласної ради 23 березня 2021 року відбулося онлайн - засідання ОМО викладачів іноземної мови з  теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті», в якому прийняли участь викладачі іноземної мови Путивльського педагогічного фахового коледжу ім.С.В.Руднєва.

Детальніше...

Нові горизонти для подальшого навчання

   В березні 2021 року відбулась зустріч випускників спеціальності Дошкільна освіта з представниками кафедри дошкільної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Детальніше...