Заговори, щоб я тебе побачив…

   На виконання листа Міністерства освіти і науки України щодо підтримки ініціативи учасників освітнього процесу задля покращення знань з української мови викладачами ЦК гуманітарних дисциплін започатковано онлайн – курси щодо підвищення рівня володіння українською мовою.

Детальніше...

Переможці олімпіад - гордість коледжу!


   Наші студенти - найкращі! Це знову підтвердили результати ХІІІ (весняної) Інтернет-олімпіади «На Урок» з історії.
   Учасниками стали 19 студентів.

Детальніше...

Підтримуймо Україну разом!

   Студенти перших курсів Путивльського педагогічного фахового  коледжу під керівництвом викладача соціально-економічних дисциплін Романа САХНОВА долучилися до участі у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Ми з України» організатором якого стала освітня платформа «На Урок».
   Це конкурс із захопливими завданнями, присвяченими нашій Батьківщині та її людям. Його мета – розповісти про унікальність України та українців, якими варто пишатися.

Детальніше...

Перемога у ХІІІ (весняній) Інтернет-олімпіаді з географії   30 травня 2022 року було визначено результати ХІІІ (весняної) Інтернет-олімпіаді з географії, що проходила на освітній платформі «На Урок». Серед переможців і студенти нашого педагогічного фахового коледжу, які здобули дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня:

Детальніше...

Онлайн захист курсових робіт

   Курсова робота – важливий етап підготовки майбутнього фахівця, своєрідний екзамен зі спеціальності.
   16– 20 травня відбувся захист курсових робіт студентів випускних груп в онлайн режимі у формі Meet-конференції.
   В своїх роботах здобувачі освіти висвітлювали актуальні питання педагогіки, психології та окремих методик початкової та дошкільної освіти, фізичної культури та спорту, соціальної роботи. Всі представлені роботи оформлені відповідно до методичних рекомендацій. Для кращої демонстрації своїх напрацювань, студенти підготували мультимедійні  презентації.

Детальніше...

Попри все працюємо…

   В надскладних умовах (перервах між повітряними тривогами) відбулася травнева педагогічна рада  викладацького складу КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж  імені С. В. Руднєва».
   В. о. директора Зоя МАТВІЄНКО, яка розпочала нараду, звернулася до колективу зі словами подяки і підтримки і наголосила на необхідності успішного завершення навчального року, об’єктивного оцінювання здобувачів освіти з урахуванням ситуації, що склалася нині.

Детальніше...

Педагогічна рада в умовах воєнного стану   В умовах воєнного стану проведення нарад, а особливо педагогічних, є обов’язковою умовою функціонування закладу. Сьогодні, як ніколи важливим є обговорення професійних проблем задля їх вирішення і подолання.

Детальніше...

Дочірні категорії