НЕ ПОРИНУТЬ У ЗАБУТТЯ...

   Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. 
   З метою вшанування пам'яті жертв Голодоморів студентами 1-Б курсу Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва була проведена виховна година. Класний керівник Юлія Бєланова презентувала студентам віртуальну виставку "Людяність у нелюдяний час". Книгу, з якою ознайомилися студенти ,присвячено доброчинцям, які у 1932-1933 роках допомагали вижити тим, хто голодував. У виданні подано інформацію про понад 180 праведних людей часів Голодомору, прізвища та імена яких встановлено на основі документальних даних та усних свідчень.
Детальніше...

Святкування Дня Конституції

 

 


 Цьогоріч Україна відзначатиме 25-ту річницю.

   День Конституції України – одне із найголовніших свят нашої держави. Вона, як відомо, є Основним законом держави й має найвищу юридичну силу.

Детальніше...

Віртуальна подорож країною


   Краса, як відомо, і рятує життя і править світом. Краса природи
  це дар Всесвіту, яким можна і потрібно насолоджуватися. Нам пощастило народитися на мальовничій, щедрій та багатій землі, ім’я якій Україна. Україна сповнена таємниць і несподіванок.

Детальніше...

Година спілкування з елементами тренінгу "STOP БУЛІНГ"

Детальніше...

«На шляху до свободи та незалежності»

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину
І нам твою історію творить!

Детальніше...

Феєрія танцю

 
 
Напередодні міжнародного дня танцю, який відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера 29 квітня, курсовий керівник 4-го курсу групи «Б» Кисла Наталія Валентинівна підготувала та провела зі студентами виховну годину «Феєрія танцю».

Детальніше...

Віртуальна екскурсія по Лондону з ведмедиком Паддінгтоном

Детальніше...