Привітання в. о. директора коледжу Зої Матвієнко з Днем незалежності України

 

Привітання в.о. директора коледжу Зої Матвієнко з Днем Конституції України

 

Акція “Флористичний колаж”

   Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища – нової форми взаємодії людини і природи, яка являє собою систему державних і суспільних заходів спрямованих на гармонійну взаємодію суспільства й при­роди, збереження й відтворення природних ресурсів і діяльність екологічних співтовариств в ім’я сучасних і майбутніх поколінь.

Детальніше...

Раділи сонцю і життю…

   Червоні, помаранчеві, блідо-рожеві, сріблясті, осипані камінцями-перлами, немов вранішні квіти росою… Це розкішні сукні випускниць 2021 Путивльського педагогічного фахового коледжу…

 

Детальніше...

Мрій, твори, насолоджуйся !

 
 

  Літо – найрадісніша пора для школярів. Воно завжди асоціюється з бажаним відпочинком. Зробити його змістовним, насиченим і цікавим – завдання студентів-третьокурсників спеціальності Початкова освіта нашого  коледжу.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДРУЗІВ

   Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Напевно, у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

Дітям - радість, дітям - сонце, дітям - мир і доброта!

   Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Детальніше...