В перших рядах….

   Підведені підсумки щорічного конкурсу волонтерських організацій «Ветеран живе поруч», метою якого є виховання у студентської молоді високо патріотичної свідомості, поваги до всіх учасників бойових дій.

Детальніше...

ВАЖЛИВА І ВІДПОВІДАЛЬНА МІСІЯ

   Майже кожний випускник замислюється над тим, ким бути у майбутньому та куди піти навчатися після закінчення школи. І нарешті мрії збуваються, коли вони вступають до Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва на спеціальність Соціальна робота.

Детальніше...

«Життя – це мить, зумій його прожити»

   10 вересня відзначається міжнародна дата – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду.

   Студенти-волонтери спеціальності 231 Соціальна робота провели профілактичну акцію: «Життя – це мить, зумій його прожити». Метою якої є пропагування позитивного настрою цінності людського життя.

Детальніше...

Належна професійна підготовка спеціалістів соціальної роботи – шлях до вдосконалення соціальної сфери

   3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з особливими потребами випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Детальніше...

Розвиваємо професійні компетентності

   В коледжі в рамках вивчення предмету «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» студенти спеціальності 231 Соціальна робота організували, підготували та провели публічний захист волонтерського проєкту (акції) в межах щорічної кампанії «16 днів проти насильства».

Детальніше...

Щорічна всеукраїнська акція

Детальніше...

18 жовтня – Європейський день протидії торгівлі людьми!

   З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня психологічною службою та волонтерами коледжу була організована акція «#Людина не товар#».

Детальніше...