Ми – на шляху до успіху

   Перш ніж розпочати взаємодію з дітьми, замисліться над тим, що ви розвиваєте творчих людей, які вміють мислити, обґрунтовувати свою думку і готові вчитися впродовж життя…

Детальніше...

V Всеукраїнський педагогічний конгрес

   1-2 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся V Всеукраїнський педагогічний конгрес «Якість освіти в Україні – основа і результат докорінних змін в освітній системі».

Детальніше...

Новій українській школі – бути!


  

Детальніше...

Плідна зустріч

 
  Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, це школа, у якій буде приємно навчатись кожному.

Детальніше...

Діяльність педагогічного колективу коледжу щодо впровадження основних новацій Нової української школи у процесі якісної професійної підготовки майбутніх педагогів


   В коледжі відбулася чергова нарада при директорі, на якій розглядалося одне з питань – аналіз роботи педагогічного колективу щодо впровадження основних новацій Нової української школи у процесі якісної професійної підготовки майбутніх педагогів.

Детальніше...

Участь студентів коледжу у Всеукраїнській Інтернет-конференції «Нова українська школа очима студентів»

 
  17 квітня 2019 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка зібралися талановиті студенти-науковці, ті, хто прагне здобути нові знання, пізнати істину, порівняти, оцінити уміння та навички.

Детальніше...

Нова українська школа англійською


   23 листопада викладачем англійської мови Кислою Н.В. було проведене відкрите заняття з предмету «Іноземна мова за професійним спрямуванням» в групі «4-А» з теми «Система середньої освіти України. Нова українська школа.»

Детальніше...