4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

   День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися дітям, педагогам і батькам у всьому світі.

Детальніше...

Всеукраїнський День психолога

Детальніше...

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

   Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Детальніше...

День Безпечного Інтернету

   9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Детальніше...

ППК - планета толерантності

   Що ж таке толерантність? Протягом тижня з’ясовували учасники освітнього процесу в ході тематичних заходів, за допомогою онлайн ресурсів.

Детальніше...

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році.

Детальніше...

«Толерантність – моральний імператив сьогодення»


   16 листопада, у Міжнародний День толерантності, проголошений 1995 року на ХXVIII сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО,  є чудова нагода поговорити про терпимість, людяність і добро, чудова нагода допомогти молоді зрозуміти інших, привідкрити завісу табуйованих тем та розвинути людяність.

Детальніше...