ППК - планета толерантності

Що ж таке толерантність? Протягом тижня з’ясовували учасники освітнього процесу в ході тематичних заходів, за допомогою онлайн ресурсів.

Толерантність –це саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, розуміння, дружнього ставлення, спокою, адекватного сприйняття.Студенти коледжу, взявшись за олівці та фарби, у своїх малюнках намагалися розкрити та показати своє бачення поняття «толерантність». Вийшло дуже змістовно, переконливо та оригінально.

Підсумки тижня були підведені під час онлайн конференції, в ході якої відбулась жвава дискусія, обмін думками, що таке справжня «толерантність» та чому вона вкрай необхідна,  якими можуть бути наслідки нетолерантних дій (дискримінація, булінг тощо).

Наостанок хочеться побажати кожному – будьте добрими, людяними, милосердними та цінуйте один одного!