День Безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Цей день проводиться з метою залученнядо дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету. Крім того, це запрошення всімдо культурного  онлайн-спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
   Вже традиційно ініціативні та творчі студенти відділення Соціальна робота разом із практичним психологом та соціальним педагогом організували та провели тематичні заходи, а саме: розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів, експрес – опитування студентів коледжу «Рівень поведінки в Інтернеті», години спілкування та бесіди «Безпечний Інтернет та соціальні мережі», «Безпечний Інтернет:від загроз до можливостей», акція  «Я проведу день без Інтеренту».