«Ми за себе стоїмо, бо права знаємо»

Протягом останніх кількох років наша держава активізувала сили у напрямі правопросвітництва серед підростаючого покоління. Тема ця є актуальною і складною одночасно.

Діти, які знають свої права і готові їх відстоювати, виростуть з цінностями правової держави, в якій право кожного надійно захищене. За статистикою пошукової системи Google, щомісяця по всій території України люди роблять запити: «захист прав дітей», «права дітей», «як захистити права дітей» та інше.
   На ці та інші запитання студентам коледжу дала відповідь спеціаліст Безоплатної правової допомоги Тетяна Петрівна Сєліна. Вона презентувала присутнім особливості надання безоплатної правової допомоги громадянам. Здобувачі освіти дізналися про широкий спектр юридичних послуг, які надають центри правової допомоги, а також про дієві й зручні способи вирішення проблемних правових питань.