Запрошуємо на навчання

 

Прийом документів
 

На основі базової загальної середньої освіти (9 класів): з 29 червня по 13 липня 2021 року.

На основі повної загальної середньої освіти (11 класів) (на основі диплому молодшого спеціаліста) за сертифікатами ЗНО або вступними випробуваннями (на вибір вступника): з 14 липня по 02 серпня 2021 року.

Вступні випробування: з 14 липня по 24 липня 2021 р. (9 класів)
 

Вступні випробування: з 01 липня по 02 серпня 2021 р. (11 класів)

Зараховані на навчання забезпечуються гуртожитком та стипендією згідно рейтингу.

Випускники мають можливість продовжувати навчання в Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка, в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, Київському державному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова, Київському державному педагогічному університеті ім. Б. Грінченка за скороченим терміном.

 

При поданні заяви в паперовій формі вступник додає особисто:

  • Копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • Копію документу державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень (свідоцтво про базову загальну середню освіту для випускників 9-х класів, свідоцтво (атестат) для випускників 11-х класів, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, диплом молодшого спеціаліста);
  • Копію сертифікату (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти). Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2018, 2019, 2020 та 2021 роках.
  • 6 (шість) кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • Медичну довідку за формою 086-o та дані про профілактичні щеплення (за формою 063-у). При вступі на спеціальність Фізична культура і спорт, довідка повинна містити наступний висновок лікаря: «Придатний (на) до навчання за спеціальністю Фізична культура і спорт»;
  • Копію військового квитка або посвідчення про приписку (для юнаків призовного віку);
  • Документи, які дають право на вступ поза конкурсом;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Усі копії документів засвідчуються за оригіналами приймальною комісією коледжу, або в установленому законодавством порядку.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не розглядаються