ЛИШ ІСТИНИ НАС РІДНА МОВА ВЧИТЬ

Мово рідна! Ти ж - як море - безконечна, могутня, глибинна… Це єдиний скарб, найдорожче багатство, яке може здобути кожна людина.
   Навчання української мови в педагогічному коледжі спрямоване на формування особистості, яка вільно володіла б засобами мови в будь - якій мовленнєвій ситуації, додержувала правил мовленнєвого етикету.
   З метою успішної реалізації завдань мовної освіти студентів, для активного їх розумового розвитку, формування комунікативної компетентності, виховання мовної особистості викладачами циклової комісії гуманітарних дисциплін до Міжнародного дня рідної мови проведено комплекс заходів: читацька платформа «А мова – як море», лінгвістичний марафон «У тенетах суржику», філологічний вісник «Літера», організовано поетичну фотовиставку творчих робіт випускників минулих років  «Наша мова - українська», лінгвістичний флешмоб «Говорімо українською».

21 лютого здобувачі освіти  зібралася на ранковому відеококтейлі «Наша мова – мова вічної землі, наша мова – мова вічного народу», щоб насолодитися неперевершеним смаком рідної мови.  Цікаві факти про мову, її походження, немов цілюще джерело, збагатили спраглі душі глядачів.
   Саме піднесенню престижу української мови та літератури в молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю й сприяють заходи подібного рівня, що систематично проводяться у нашому закладі.