mega888

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ КОЛЕДЖУ

   Дотримання академічної доброчесності в освітньому процесі стало важливою умовою ефективності роботи нашого навчального закладу. 
   В коледжі напрацьована система роботи з педагогами  у дотриманні норм академічної доброчесності, що формує нові норми організаційної культури навчального закладу, сприяє кращому управлінню. Важливою є діяльність педагогів з формування навичок дотримання норм академічної доброчесності у здобувачів освіти.
   З метою формування таких навичок   для учасників освітнього процесу був  проведений майстер – клас «Академічна доброчесність в освітньому процесі». До участі в ньому  запрошена кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформатики та кібернетики Сумського національного аграрного університету, сертифікований медіатренер від Академії української преси, учасниця 10 кращих медіатренерів України  Юлія Олександрівна Руденко. Вона презентувала сучасні освітні та інформаційні технології, розкрила можливості використання штучного інтелекту для створення персоналізованого освітнього середовища та забезпечення зворотного зв’язку зі здобувачами освіти.
Детальніше...