mega888

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

   14 листопада була проведена гостьова лекція учням 9 класів Новослобідської та Конотопської громадина тему «Творчість сучасних українських композиторів».
   В учнів була змога познайомитись з досягненнями сучасних українських композиторів та поглибити знання про особливості української класичної та сучасної музики.
   Ми розглянули творчість Мирослави Шентюрк, Євгенії Дзюби, Лариси Іваненко - видатних митців, кожен з яких приносить щось унікальне до музичного ландшафту України.

Детальніше...

ПЕРЕМОЖЦІ СЕРЕД НАС!

   Проблема патріотичної вихованості є сьогодні в Україні однією з найактуальніших у сфері освітнього, культурного та суспільно-політичного життя. Студенти 4-А курсу Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва доєднались до Всеукраїнських музичних конкурсів, які не лише допомагають оцінити знання студентів з музичного мистецтва, а й спонукають дізнатися більше про музичне багатство України.
   Всеукраїнський конкурс «Від бандури до цимбал» приурочений Міжнародному дню музики і має за мету підтримати усіх, хто цікавиться культурою України, доповнити знання студентів про музичні інструменти українського народу. Багато народних інструментів можна почути й сьогодні на записах сучасних виконавців: KAZKA, Onuka, Джамали, Аліни Паш і багатьох інших.
   Всеукраїнський конкурс «День української пісні» присвячений найвідомішим українським пісням останніх десятиліть.

   Переможці були нагороджені дипломами  I, II та III ступенів. Це:
Шкурат Аліна
Купрійова Оксана
Стрельнікова Оксана
Шубіна Мар’яна
Чабан Іван
Гаріна Альбіна
Костюк Ярослава
Грабар Ангеліна
Тищенко Богдан
Фесенко Денис
Пишаємось вами!

Детальніше...

М. ЛЕОНТОВИЧ: ПІСНЯ, ЩО ОБ’ЄДНУЄ НАРОДИ І ЧАСИ

   Музична спадщина Леонтовича – це неоціненний внесок в українську та світову музичну культуру. Без творчості нашого класика зараз неможливо собі уявити сучасне хорове мистецтво в усьому його різноманітті. Постать Леонтовича висвічує багатьма гранями таланту. Він був не лише майстром хорової музики, диригентом, громадським діячем, а й талановитим педагогом.
   03.04.2024 в групі 3-А відбулася відкрита виховна година "М. Леонтович: пісня, що об'єднує народи і часи", до якої були запрошені викладачі коледжу та аспірантка Глухівського національного педагогічного університету імені А. Довженка, а в минулому наша випускниця Аліна Коваленко.

Детальніше...

У СВІТІ КІНОМИСТЕЦТВА

   Щороку у другу суботу вересня святкують День українського кіно. Незважаючи на те, що це професійне свято, відзначити його може кожен українець. Адже кіно – це мистецтво, яке здатне формувати національну свідомість, протистояти ворожій пропаганді та доносити правду через екрани.
   З нагоди Дня українського кіно студенти нашого коледжу разом з викладачем ЦК дошкільної педагогіки, психології Іриною Опанасенко поринули у світ українського кіномистецтва. Під час виховного заходу, який був проведений у формі інформрелізу, здобувачі освіти познайомилися з історією українського кіно, творчістю видатних акторів та режисерів минулого та сьогодення, дізналися, хто з митців зі зброєю в руках став на захист України після початку повномасштабного вторгнення РФ. Наприкінці заняття студентам була представлена добірка українських художніх фільмів з пропозицію відсвяткувати день українського кінематографу переглядом кінофільму. Адже кіно дає нам можливість без усіляких перешкод відчути смак перемоги, відчуття щастя та радості.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

   27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів небайдужих глядачів. День театру щорічно святкують в усьому світі починаючи з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.
   В Україні з нагоди Міжнародного дня театру завжди  проводяться театральні фестивалі, артисти отримують нагороди та державні звання, а глядачі йдуть на прем’єри вистав.
   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі також відсвяткували цю подію. Зі студентами 1-х курсів провели ряд заходів, на яких згадали  історію виникнення театрального мистецтва, провели віртуальну екскурсію найкращими театрами світу, дізналися багато цікавого про театри України: Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка у Києві, Одеський національний академічний театр опери та балету, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. «Побували» студенти і в Національному академічний драматичному театрі ім. Івана Франка. Згадали видатних акторів  театру, познайомились з репертуаром.

Детальніше...

СПАДЩИНА ЙОГАННА СЕБАСТЬЯНА БАХА: ПРОСВІТЛЕННЯ ЧЕРЕЗ МУЗИКУ

   Творчість Йоганна Себастьяна Баха має величезне значення для світової музичної культури та є джерелом натхнення для безлічі поколінь. Його музика стала символом вишуканості, глибини та майстерності, вона перетинає межі часу і простору, залишаючись актуальною тавпливовою у наші дні.
   17.04.2024 року для студентів 3 курсу, групи «А» відбулася гостьова лекція аспіранта Глухівського національного педагогічного університету імені Олександа Довженка Михайла Барка  «Спадщина Йоганна Себастьяна Баха: просвітлення через музику».

Детальніше...

МУЗИКА МОЖЕ БУТИ ЗБРОЄЮ

   Музика завжди була важливим компонентом української культури та ідентичності, української історії та свідомості. Українські пісні відображають історію, народні звичаї та традиції, є засобом вираження національної гордості та духовної згуртованості.
   І, звичайно ж, музика завжди була і є невід’ємною частиною української визвольної боротьби. За свою історію наш народ пережив багато періодів боротьби за свободу та незалежність, і в кожному з них музика займала особливе місце.
   Українці завжди жили з піснею на устах, вірили в майбутнє своєї країни та прагнули до вільного та незалежного життя. Саме тому, – українська пісня відображає ті цінності, що є в серці кожного, хто зве себе українцем.
   9 лютого у Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С. В. Руднєва відбувся музично-виховний захід «Музика може бути зброєю» для студентів 1 курсів і викладачів.

Детальніше...